گوشی Galaxy Note 20 از Galaxy Note 10 ارزان تر خواهند بود!
چهارشنبه 25 تیر 1399
موبايل
سال گذشته کمپانی سامسونگ Galaxy Note 10 را به قیمت 1.25 میلیون وون و Note10 + Plus را برچسب قیمت 1.5 میلیون وون روانه بازار کره جنوبی کرد.
سال گذشته کمپانی سامسونگ Galaxy Note 10 را به قیمت 1.25 میلیون وون و Note10 + Plus را برچسب قیمت 1.5 میلیون وون روانه بازار کره جنوبی کرد. اما بنابر گزارش وبسایت خبری Naver، گلکسی نوت 20 امسال ارزان تر خواهد بود و هم نسخه استاندارد و هم نسخه پلاس 0.05 میلیون وون ارزان تر از نسل قبلی خواهند بود.
اگر بخواهیم آن را به دلار تبدیل کنیم، حدود 40 دلار می شود. البته این چندان زیاد نیست ولی با اینحال با پیش بینی تحلیلگران بازار تفاوت دارد. زیرا آن ها معتقد بودند که پرچمداران 2020 از نسل قبلی 0.05 میلیون وون گران تر خواهند بود، نه ارزان تر.
گفته می شود که این قیمت کمتر به خاطر انتظار تقاضای کمتر به خاطر شیوع ویروس کرونا باشد. البته این تمام ماجرا نیست، به عنوان مثال سال گذشته اوپراتور های کره ای دوگانه نوت 10 را حدود 0.07 میلیون وون تخفیف عرضه کردند. امسال اما تخفیفات کمتری اعمال خواهد و این یعنی چندین تفاوتی با سال گذشته نخواهد داشت.
در زمان معرفی، Note10 با قیمت 950 دلار در آمریکا به فروش می رسید و Note10 + Plus هم 1100 دلار بود. البته وبسایت Naver مشخص نکرده که این کاهش قیمت برای بازار های جهانی هم اعمال می شود یا خیر، ولی به احتمال زیاد قیمت جهانی از قیمت اصلی دستگاه در کره جنوبی به دست می آید.
با وجود تعیین قیمت کمتر برای، گزارش شده که سامسونگ انتظار فروش کمتری برای پرچمداران خود داشته باشد. چرا که فروش سری پرچمداران S20 هم تحت تاثیر بحران کرونا قرار گرفت و اندکی از آمار فروش آن کم شد.
خانواده Galaxy Note 20 همراه با Galaxy Fold 2 و Galaxy Z Flip 5G در مراسمی آنلاین در روز پانزدهم مرداد ماه معرفی خواهد شد. انتظار می رود که نوت های جدید سامسونگ بلافاصله بعد از معرفی در دسترس پیش فروش قرار بگیرند ولی عرضه آن از 31 مرداد شروع خواهد شد.خرید گوشی با بهترین قیمت در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی Galaxy Note 20 از Galaxy Note 10 ارزان تر خواهند بود!


* الزامی
* الزامی