آیفون های 12مدل mmWave دو ماه از زمانبندی عقب هستند
چهارشنبه 18 تیر 1399
موبايل
اپل تمام سعی خود را می کند تا با وجود مشکلات فراوانی که شیوع کرونا ایجاد کرده، تولید انبوه خانواده آیفون 12 را در سریعترین زمان ممکن شروع کند.
اپل تمام سعی خود را می کند تا  با وجود مشکلات فراوانی که شیوع کرونا ایجاد کرده، تولید انبوه خانواده آیفون 12 را در سریعترین زمان ممکن شروع کند. این شرکت تاکنون اکثر مجوز های تست مهندسی آیفون 12 ها را دریافت کرده و قبل از شروع تولید انبوه تنها اخذ مجوز های طراحی و تایید محصول مانده است.
در ابتدا گزارش شده بود که اپل در ابتدا سفارش قطعات 100 میلیون نسخه از iPhone 12 ها را ثبت کرده ولی بعد از مدتی آمار خود را به 80 میلیون کاهش داد. این کمپانی همچنین سفارش قطعات 45 میلیون نسخه از آیفون های قدیمی تر را هم داده تا در مدت تاخیر عرضه آیفون 12 ها، روند فروش ادامه داشته باشد.
بنابر ادعای منابعی آگاه، اپل آیفون 12 ها را در دو مدل mmWave و sub-6GHz عرضه خواهد کرد. اما با توجه به بحران های ایجاد شده به خاطر شیوع ویروس کرونا، مدل های mmWave از آیفون های جدید دو ماه از زمانبندی عقب هستند، در حالیکه sub-6GHz یک تا یک و نیم ماه عقب هستند.
این منبع مدعی شده که تولید انبوه و عرضه نهایی آیفون های جدید شاید تا مهرماه به تاخیر بیفتد که با گزارشات مختلف مبنی بر عرضه آیفون 12 در آبان ماه، مصادف می شود.

مشاهده بهترین قیمت خرید گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد آیفون های 12مدل mmWave دو ماه از زمانبندی عقب هستند


* الزامی
* الزامی