تصاویر زنده ای از Xiaomi Mi Band 5 لو رفت
پنج‌شنبه 8 خرداد 1399
گجت ها
چند روز پیش، در یک گزارش مهم فاش شد که دستبند هوشمند بعدی شیائومی یعنی Mi Band 5، گجتی با قابلیت های فراوان و بهبود های زیاد است که از جمله آن ها می توان به نمایشگر بزرگتر 1.2 اینچی آن اشاره کرد.
 چند روز پیش، در یک گزارش مهم فاش شد که دستبند هوشمند بعدی شیائومی یعنی Mi Band 5، گجتی با قابلیت های فراوان و بهبود های زیاد است که از جمله آن ها می توان به نمایشگر بزرگتر 1.2 اینچی آن اشاره کرد. حالا هم برخی از این شایعات، با تصاویر زنده ای که از این دستبند لو رفته، تایید شده اند.
تصاویر زنده ای که در ابتدای مقاله مشاهده می کنید، نمایشگر بزرگتر نسبت به نسل قبلی و سیستم شارژ جدیدتر را تایید می کنند که حالا از طراحی plug-in استفاده می کند. بدنه خود دستبند، به نظر می آید که نسبت به قبل تغییرات زیادی نکرده و تنها اندکی بزرگتر شده است. البته می تواند به خاطر زاویه عکس ها اینطور به نظر بیاید، ولی به نظر می رسد که خمیدگی ها به اندازه Mi Band 4 ظریف نیستند.
همچنین، حسابی که این تصاویر را در Weibo فاش کرده همچنین احتمال داده که قیمت این گجت حدود 200 یوان یا 30 دلار خواهد بود. البته ممکن است اندکی هم از این بیشتر باشد، ولی با نسخه قبلی تفاوت زیادی نخواهد داشت.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع دست بند هوشمند

نظرات کاربران در مورد تصاویر زنده ای از Xiaomi Mi Band 5 لو رفت


* الزامی
* الزامی