انتشار اخباری تازه پیرامون نمایشگر های گوشی های Huawei P40 Pro و P40 Pro + PLUS
دوشنبه 18 فروردین 1399
موبايل
بر اساس گزارشی از طرف مجله کره ای TheElec، هواوی به صورت اختصاصی برای P40 Pro + PLUS های خود از نمایشگر های OLED سامسونگ استفاده خواهد کرد.
بر اساس گزارشی از طرف مجله کره ای TheElec، هواوی به صورت اختصاصی برای P40 Pro + PLUS  های خود از نمایشگر های OLED سامسونگ استفاده خواهد کرد.
در همین گزارش آمده که P40 Pro از ترکیبی از نمایشگر های OLED شرکت های BOE، LG و سامسونگ استفاده می کند، در حالیکه P40 استاندارد تنها از نمایشگر های OLED ساخت شرکت BOE بهره خواهد برد.
این گزارش برای اثبات ادعای خود، لیستی از تامین کنندگان قطعات سری پرچمداران P40 را فاش کرد و مدعی شد که شرکت های LG و BOE تامین کننده اصلی نمایشگر های سری P40 هستند. مدیر عامل شرکت BOE هم چندی پیش در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرده بود که آن ها به طور اختصاصی در حال تولید نمایشگر های سری پرچمداران P40 هستند.
Huawei P40 یک نمایشگر 6.1 اینچی با رزولیشن 1080 در 2340 از نوع OLED دارد، در حالیکه P40 Pro و +P40 Pro از نمایشگر های 6.58 اینچی و OLED با رزولیشن 1200 در 2640 استفاده می کنند.
لازم به ذکر است که نمایشگر های Huawei P30 Pro سال گذشته، توسط شرکت چینی BOE ساخته شده بود و سامسونگ در ساخت آن نقشی نداشت.
در این گزارش آمده که در حال حاضر تنها 20 درصد از اسمارت فون های هواوی از پنل OLED استفاده می کند، ولی کمپانی قصد دارد که در آینده اکثر محصولات خود را به پنل های با کیفیت OLED مجهز کند.

نظرات کاربران در مورد انتشار اخباری تازه پیرامون نمایشگر های گوشی های Huawei P40 Pro و P40 Pro + PLUS


* الزامی
* الزامی