شیائومی از مچبند سلامتی ارزان قیمت Redmi Band رونمایی کرد.
یک‌شنبه 17 فروردین 1399
گجت ها
کمپانی شیائومی در روز گذشته، یک مچ بند بسیار ارزان قیمت با نام رد می بند را معرفی کرد که تنها 14 دلار قیمت دارد.
کمپانی شیائومی در روز گذشته، یک مچبند بسیار ارزان قیمتی را معرفی کرد که تنها 14 دلار قیمت دارد. با وجود قیمت پایین تر، Redmi Band جدید نسبت به مچبند گران تر این کمپانی یعنی Mi Band 4، مزیت هایی هم دارد.
این گجت پوشیدنی یک نمایشگر 1.08 اینچی رنگی OLED دارد که از نمایشگر 0.95 اینچی Mi Band اندکی بزرگتر است. شیشه روی نمایشگر کاملا تخت است و می تواند اعلان های دستگاه را به نمایش در آورد و در کنار آن وضعیت آب و هوایی را هم به کاربر نشان دهد.
شارژ کردن Redmi Band هم ساده تر شده، چرا که حالا خودش یک پورت USB-A دارد و نیازی به آداپتور شارژ به خصوصی هم نیازی ندارد. گفته شده که عمر باتری این مچبند حدود 14 روز است که از این نظر، یک هفته کمتر از Mi Band است، ولی به هر حال نیاز به شارژ زیادی ندارد و عمر باتری بسیار عالی است. گفته شده که شارژ کامل مچبند هم حدود 2 ساعت زمان می برد.
یک سنسور ضربان قلب اوپتیکال و یک سنسور تشخیص فعالیت که قادر به تشخیص 5 حالت ورزشی است هم در مچبند تعبیه شده است. ردیابی خواب کاربر هم جزوی از قابلیت این گجت جذاب است. این مچبند می تواند تا 5 ATM را زیر آب دوام آورد، بنابراین برای شنا در استخر کاملا مناسب است.
تنها چیزی که در این مچبند وجود ندارد، سنسور NFC است، اما نسخه بین المللی از Mi Band 4 هم فاقد این سنسور است. پرداخت آفلاین مبتنی بر AliPay اما توسط این مچبند پشتیبانی می شود که البته بیشتر برای شهروندان چینی است.
این دستبند هوشمند  در رنگ های مشکی، آبی، قرمز و قهوه ای عرضه خواهد شد و کاربران هم بین 72 تم مچبند، می توانند ظاهر مورد علاقه خود را انتخاب کنند.
گفته می شود که از ساعت ده صبح روز بیست و یکم فروردین ماه در کشور چین، Redmi Band در معرض فروش قرار می گیرد. البته اگر مشتریان از همین حالا آن را پیش خرید کنند، قیمت 95 یوان خواهد بود، اما اگر بخواهند بعد از عرضه آن را بخرند، قیمت به 99 یوان افزایش خواهد یافت.مشاهده قیمت به روز انواع دست بند های هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد شیائومی از مچبند سلامتی ارزان قیمت Redmi Band رونمایی کرد.


* الزامی
* الزامی