طبق شایعات جدید، ممکن است iPhone 9 در بیست و هفتم فروردین معرفی شود
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
موبايل
مدت زیادی است که شایعات و اخبار مختلف پیرامون iPhone 9 اپل، جانشین iPhone SE سال 2016 در فضای مجازی وجود دارد و حالا هم به نظر می رسد که تا مراسم معرفی آن زمان زیادی باقی نمانده است.
مدت زیادی است که شایعات و اخبار مختلف پیرامون iPhone 9 اپل، جانشین iPhone SE سال 2016 در فضای مجازی وجود دارد و حالا هم به نظر می رسد که تا مراسم معرفی آن زمان زیادی باقی نمانده است. چند هفته پیش، در خبری آمد که معرفی iPhone 9 به دلیل ویروس کرونا، به تعویق خواهد افتاد، ولی ظاهرا اپل نظر خود را در این باره تغییر داده است.
بر اساس گزارشی جدید، سران این کمپانی جلسه ای ترتیب دادند تا برای زمان معرفی این آیفون جدید تصمیم گیری کنند و نتیجه این جلسه این شد که iPhone 9 در روز بیست و هفتم فروردین ماه معرفی شود. همچنین گفته شده که فرایند عرضه و ارسال این دستگاه هم از سوم اردیبهشت ماه آغاز می شود. هنوز مشخص نیست که کمپانی اپل برای معرفی این محصول یک مراسم آنلاین برگزار می کند یا به معرفی خصوصی و کنفرانس مطبوعاتی ساده بسنده خواهد کرد.
گفته می شود که این آیفون جدید برچسب قیمت 349 یا 399 دلاری خواهد داشت تا یک حریف قدرتمند به جنگ بازار اسمارت فون های میان رده و اقتصادی وارد شود. از نظر طراحی، باید منتظر یک محصول از گذشته را داشته باشید که حاشیه های بزرگ دور نمایشگر دارد و سنسور Touch ID در بخش جلویی و زیر نمایشگر آن تعبیه شده است.
تا آنجایی که به زمان بندی انتشار محصول مربوط می شود و چون در حال حاضر جهان با بحران کرونا روبرو شده، احتمال اینکه اپل دوباره نظر خود را تغییر دهد، وجود دارد. امیدواریم که چنین اتفاقی نیافتد، چرا که شاید بعد از آن گوگل هم Pixel 4a را معرفی می کند تا دستگاه هایی جذاب برای کسانی که نمی خواهند مبلغ هنگفتی را برای خرید یک اسمارت فون بپردازند، به بازار وارد شود.


خرید گوشی موبایل  با پایین ترین قیمت در ایران 

نظرات کاربران در مورد طبق شایعات جدید، ممکن است iPhone 9 در بیست و هفتم فروردین معرفی شود


* الزامی
* الزامی