گوشی جدید Nokia 7.2 آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهد کرد.
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
موبايل
امروز کمپانی HDM Global انتشار نسخه دهم از سیستم عامل گوگل را برای Nokia 7.2 را به صورت رسمی اعلام کرد.
امروز کمپانی HDM Global انتشار نسخه دهم از سیستم عامل گوگل را برای Nokia 7.2 را به صورت رسمی اعلام کرد. این اسمارت فون پاییز سال گذشته معرفی شده و به طور پیش فرض از اندروید 9 استفاده می کرد.
اگرچه این دستگاه مثل سایر محصولات برند نوکیا جزوی از برنامه Android One بوده و از نظر تئوری باید سیستم عامل های اندروید را در سریعترین زمان ممکن دریافت می کرد، اما اینطور که پیداست آنطور که باید چنین اتفاقی نمی افتد. در حال حاضر، شیش ماه از انتشار رسمی نسخه دهم از سیستم عامل اندروید می گذرد و اسمارت فون های زیادی که حتی عضو برنامه Android One نبوده اند، اندروید 10 را دریافت کرده اند.
به هر حال هر چه که باشد، دیر رسیدن بهتر از هرگز نرسیدن است. ظاهرا علت تاخیر انتشار اندروید 10 توسط HMD، شیوع ویروس کرونا بوده و با اینحال کمپانی توانسته انتشار این بسته را منتشر کند.
اندروید 10 که برای Nokia 7.2 منتشر شده، نسخه نرم افزاری 2.250 دارد و از آنجاییکه به نسخه خام آن بسیار نزدیک است، تقریبا تمام امکاناتی که گوگل در اندروید 10 جای داده را دریافت خواهید کرد. این یعنی با به روز رسانی Nokia 7.2 خود به این سیستم عامل، تم تاریکی سراسری، قابلیت پاسخ هوشمند، ژست حرکتی تمام صفحه، کنترل های بیشتر برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات مکانی و چند امکانات دیگر را دریافت خواهید کرد. با نصب این بسته همچنین بسته امنیتی مارس 2020 نیز در دستگاهتان نصب خواهد شد.
مثل همیشه، روند ارسال بسته های روز رسانی به صورت یکجا نیست. بنابراین ممکن است چند روز زمان ببرد تا اعلان به روز رسانی به اندروید 10 را دریافت کنید. البته اگر نمی توانید صبر کنید، می توانید به صورت دستی به بخش تنظیمات رفته و خودتان دریافت نسخه جدید نرم افزار را چک کنید.

بهترین قیمت خرید انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Nokia 7.2 آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی