انتشار بسته آپدیت جدید برای مچبند های هوشمند Mi Band 3 و Mi Band 4
پنج‌شنبه 14 فروردین 1399
گجت ها
شیائومی به تازگی بسته به روز رسانی جدیدی برای مچبند های هوشمند خود یعنی Mi Band 3 و Mi Smart Band 4 منتشر کرده که قابلیت بسیار جالبی به آن ها اضافه می کند.
شیائومی به تازگی بسته به روز رسانی جدیدی برای مچبند های هوشمند خود یعنی Mi Band 3 و Mi Smart Band 4 منتشر کرده که قابلیت بسیار جالبی به آن ها اضافه می کند. این بسته آپدیت به کاربر این امکان را می دهد که بدون نصب اپلیکیشنی در اسمارت فون، با مچبند خود قفل لپتاپ خود را باز کند.
البته در حال حاضر این ویژگی تنها برای کاربران هندی قابل دسترس است و تنها با آن می توان لپتاپ های بهره مند از ویندوز 10 را رمزگشایی کرد.
این بسته جدید همچنین دقت شمارش قدم ها را هم بهتر می کند، تا این مچبند ها قدم های تقلبی را شمارش نکنند. لازم به ذکر است که برای نصب نسخه جدید نرم افزاری روی Mi Band 3 و Mi Band 4، ابتدا باید اپلیکیشن Mi Fit نصب شده روی اسمارت فون را به روز رسانی کنید.
شیائومی همچنین خود اپلیکیشن Mi Fit را هم به روز رسانی کرده و چند باگ را نیز رفع کرده و تجربه کاربری را هم بهبود داده است. این نرم افزار حالا به نسخه 4.0.17 خود رسیده و برای ثبت نام از Apple ID هم پشتیبانی می کند.


مشاهده قیمت به روز انواع دستبند هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد انتشار بسته آپدیت جدید برای مچبند های هوشمند Mi Band 3 و Mi Band 4


* الزامی
* الزامی