عرضه Galaxy S20 های لاکچری طلایی 24 عیار
دوشنبه 19 اسفند 1398
موبايل
Goldgenie، یک کمپانی تولید کننده هدایای لوکس واقع در لندن است که به تازگی محصولی بسیار جذاب را ارائه داده.
Goldgenie، یک کمپانی تولید کننده هدایای لوکس واقع در لندن است که به تازگی محصولی بسیار جذاب را ارائه داده. این کمپانی تمام سری پرچمداران Galaxy S20 را با طلای 24 عیار شخصی سازی می کند. به نظر می رسد که همه بخش های دستگاه با طلا پوشیده شده است که شامل بخش پشتی و بخش های بیرونی شاسی دستگاه می شود. با توجه به تصاویری، به نظر می رسد که تنها نمایشگر و ساختمان دوربین این دستگاه با طلا پوشیده نشده است.

مشاهده قیمت به روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

بدیهی است که این S20 های شخصی سازی شده، ضربه بزرگی به کیف پولتان خواهد زد! نسخه LTE از مدل GalaxyS20 از قیمت 3397 پوندشروع می شود و با ارتقا به هر مدل، قیمت هم 200 پوند افزایش می یابد. این یعنی Galaxy S20 Plus با برچسب قیمت 3597 پوند و S20 Ultra هم با برچسب قیمت 3797 به فروش می رسد.

قیمت های S20 و S20 Plus برای نسخه LTE بوده اند، اگر مایل به خرید نسخه 5Gاز این مدل ها هستید، باید 100 پوند دیگر هم به این قیمت اضافه کنید. از طرف دیگر،Galaxy S20 تنها در نسخه 5G عرضه خواهد شد.


در حال حاضر کمپانی Goldgenie، پیش فروش این نسخه های شخصی سازی شده از پرچمداران Galaxy S20 را آغاز کرده و اعلام کرده که فرایند ارسال و عرضه از اوایل فروردین سال آینده آغاز خواهد شد. این دستگاه در جعبه های بسیار خاص و شناسنامه عرضه خواهند شد.

نظرات کاربران در مورد عرضه Galaxy S20 های لاکچری طلایی 24 عیار


* الزامی
* الزامی