Black Shark 3 روز سیزدهم اسفند عرضه خواهد شد.
چهارشنبه 7 اسفند 1398
موبايل
نسل بعدی از اسمارت فون های گیمینگ Black Shark در روز سیزدهم اسفند عرضه خواهد شد. کمپانی اعلام کرده که Black Shark 3 به تکنولوژی 5G هم مزین خواهد بود.
نسل بعدی از اسمارت فون های گیمینگ شیائومی Black Shark در روز سیزدهم اسفند عرضه خواهد شد. کمپانی اعلام کرده که Black Shark 3 به تکنولوژی 5G هم مزین خواهد بود. این دستگاه از یک چیپست اسنپدراگون 865 استفاده خواهد کرد که حداکثر 16 گیگابایت رم و نمایشگر QHD با نرم ریفرش 120 هرتزی خواهد داشت. همچنین انتظار می رود یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی هم انرژی این دستگاه را تامین کند که با توان 65 واتی شارژ می شود.
چندی پیش بود که کمپانی Black Shark اعلام کرد که با غول صنعت گیمینگ یعنی Tencent قرارداد همکاری امضا کرده تا نسخه به خصوصی از اسمارت فون گیمینگ خود را بسازد و همچنین برای Black Shark های آینده خود بهبود سازی نرم افزاری انجام دهد.
پست رسمی ای که در شبکه اجتماعی چینی Weibo منتسب به Black Shark 3 بود، از طریق دستگاهی به نام Tencent Black Shark 3 بارگذاری شده بود. این امر نشان می دهد که در مراسم بزرگ سیزدهم اسفند ماه، شاهد اولین اسمارت فون حاصل همکاری این دو کمپانی خواهیم بود.


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی شیائومی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد Black Shark 3 روز سیزدهم اسفند عرضه خواهد شد.


* الزامی
* الزامی