مراسم معرفی iPhone 9 یا iPhone SE 2 اواسط اسفند ماه برگزار خواهد شد.
یک‌شنبه 20 بهمن 1398
موبايل
جانشین پر حرف و حدیث iPhone SE سال 2016 که چندی است سروصدای زیادی به پا کرده در راه است
جانشین پر حرف و حدیث iPhone SE سال 2016 که چندی است سروصدای زیادی به پا کرده در راه است و بر اساس شایعات و اخبار و حدس و گمان هایی که در چند ماه اخیر به دستمان رسیده تا معرفی و  عرضه آن زمان زیادی باقی نمانده است. هر خبری که پیرامون این دستگاه منتشر می شد، به زمان معرفی این محصول هم اشاره می کرد و همگان منتظر بودند تا در سه ماهه اول سال میلادی جاری این محصول مرموز را ببینند. ولی به تازگی خبری منتشر شده که کمی این فرضیه را نقض می کند، البته باز هم تاریخ دقیقی معرفی نمی کند.
بسیاری از شایعات گذشته از این موضوع صحبت می کردند که iPhone 9 یا iPhone SE 2 از نظر ظاهری بسیار شبیه به iPhone 8 خواهد بود و از حاشیه های بزرگ و دکمه Touch ID فیزیکی استفاده خواهد کرد. اما شایعه دیگری کاملا این شایعه را رد کرد و مدعی شد که Face ID در این محصول حضور خواهد داشت. هنوز مشخص نیست که اپل کدام رویه را انتخاب می کند، ولی تا چند ماه آینده این موضوع مشخص خواهد شد.
تا آن زمان، این را بدانید که iPhone 9 از چیپست A13 Bionic استفاده می کند که در سری پرچمداران iPhone 11 استفاده شده. این دستگاه 3 گیگابایت رم خواهد داشت و حافظه داخلی آن هم 64 یا 128 گیگابایت خواهد بود و در بخش پشتی آن هم تنها یک لنز دوربین تعبیه خواهد شد. کاربران می توانند رنگ های خاکستری، نقره ای و قرمز این محصول را خریداری کنند. همچنین یکی از تحلیلگران مطرح هم مدعی شده که iPhone 9 با قیمت پایه 399 دلار روانه بازار می شود.

نظرات کاربران در مورد مراسم معرفی iPhone 9 یا iPhone SE 2 اواسط اسفند ماه برگزار خواهد شد.


* الزامی
* الزامی