سری پرچمداران Galaxy S20 به صورت همزمان با همه دوربین ها ویدیو ضبط کند.
سه‌شنبه 15 بهمن 1398
موبايل
تا مراسم بزرگ رونمایی از پرچمداران سامسونگ تنها چند روز باقی مانده و با توجه به شایعات و اطلاعاتی که این مدت فاش شد، حالا تقریبا با مشخصات کامل خانواده Galaxy S20 آشنا هستیم.
تا مراسم بزرگ رونمایی از پرچمداران سامسونگ تنها چند روز باقی مانده و با توجه به شایعات و اطلاعاتی که این مدت فاش شد، حالا تقریبا با مشخصات کامل خانواده Galaxy S20 آشنا هستیم. حالا جزئیات بیشتری راجع به دوربین این دستگاه ها منتشر شده که خبر از قابلیت ضبط ویدیو همزمان با دوربین اصلی، فوق عریض و تله فوتو می دهد. بنابر ادعای Max Weinbach کاربر XDA، این ویژگی Quick Take نام دارد و کاربر را قادر میسازد تا اپ گالری را باز کند و بعد از تماشای ویدیو های سه لنز، گزینه مناسب را انتخاب کند.
نکته ای که همتون راجع به S20 متوجهش نشده بودین اینه که این سری میتونه به طور همزمان از 2 یا 3 لنز ویدیو ضبط کنه و اجازه بده کاربر بعد از ضبط تصویر مورد نظرو انتخاب کنه. اسمش Quick Take هست.
این اولین باری نیست که چنین قابلیتی در یک اسمارت فون گنجانده شده، چرا که کمپانی LG هم در V40 خود در سال 2018 چنین قابلیتی را با نام Triple Shot به کار گرفته بود. کاربران آیفون هم چنین عملکردی را با اپلیکیشن دوربین شخص ثالثی به نام Double Take دیده بودند.
حال به شایعات دیگر سری پرچمداران S20 برمیگردیم، در کنار این قابلیت انتظار میرود سامسونگ ویژگی دیگری به نام Single Take را هم معرفی خواهد کرد که تصاویر ثبت شده با هر سه دوربین را با هم ترکیب کرده و در قالب یک ویدیو کوتاه ذخیره می کند. اینطور که پیداست، سری S20 امسال شگفتی های زیادی در سخت افزار و نرم افزار دوربین ارائه خواهد داد، بنابراین انتظار ها تا مراسم بزرگ هفته آینده به سر رسیده است.

مشاهده قیمت به روز و آنلاین انواع گوشی سامسونگ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد سری پرچمداران Galaxy S20 به صورت همزمان با همه دوربین ها ویدیو ضبط کند.


* الزامی
* الزامی