انتشار خبر های جدید پیرامون گجت پوشیدنی جدیدی از برند Redmi
دوشنبه 7 بهمن 1398
موبايل
اولین ساعت هوشمند Redmi به تازگی مجوز BIS کشور هند را دریافت کرده است. البته برخی معتقدند که در اصل با یک مچبند سلامت طرف هستیم.
اولین ساعت هوشمند Redmi به تازگی مجوز BIS کشور هند را دریافت کرده است. البته برخی معتقدند که در اصل با یک مچبند سلامت طرف هستیم. برند اصلی سازنده یعنی شیائومی، اوایل این ماه Watch Color را معرفی کرد و
Mi Band 5 هم در آینده ای نزدیک از راه خواهد رسید. تاکنون اما هیچ گجت پوشیدنی هوشمندی از طرف برند Redmi به بازار معرفی نشده است.
البته BIS اسم این گجت با شماره مدل HMDH01GE را همان ساعت هوشمند نامیده است. اگرچه برخی از کاربران شبکه اجتماعی Weibo، اپلیکیشن Mi Fit را شکافته اند و تصویری از یک مچبند هوشمند تحت نام Redmi را پیدا کرده اند.مشاهده قیمت به روز انواع ساعت هوشمند در بازار ایران

بنابر اطلاعاتی که از این اپلیکیشن استخراج شه، این گجت قابلیت کنترل ضربان قلب و موسیقی خواهد داشت و از سنسور NFC هم بهره مند خواهد بود. این گجت همچنین قابلیت تعویض تم هم خواهد داشت و ویژگی های اساسی مثل اطلاعات آب و هوا و آلارم ها نیز در آن گنجانده خواهد شد. به طور کلی ویژگی های استانداردی که بتوان در یک مچبند پیدا کرد در این گجت تعبیه شده است.
طبق سنت، انتظار میرود که این گجت چه یک مچبند سلامتی باشد چه یک ساعت هوشمند، برچسب قیمتی کمتر از همتای خود در شیائومی داشته باشد. همچنین گزارش شده که کمپانی رقیب یعنی Realme هم روی یک مچبند هوشمند کار میکند. بنابراین احتمالا جنگ ارزش خرید جالبی بین این سازنده شکل خواهد گرفت.

نظرات کاربران در مورد انتشار خبر های جدید پیرامون گجت پوشیدنی جدیدی از برند Redmi


* الزامی
* الزامی