کمپانی PopSockets سرانجام پد شارژر بیسیم معرفی کرد.
چهارشنبه 2 بهمن 1398
گجت ها
به نظر میرسد که کاربران از PopSocket های چسبان به گوشی هایشان استقبال خوبی به عمل آورده اند
به نظر میرسد که کاربران از PopSocket های چسبان به گوشی هایشان استقبال خوبی به عمل آورده اند ولی استفاده از این گجت یک مشکل جدید ایجاد میکرد: عدم امکان شارژ بیسیم وقتی PopSocket Grip به گوشی وصل است. امروز، این کمپانی با معرفی پد شارژ بیسیم مبتنی بر Qi خود به نام PopPower Home این مشکل را حل کرده است. این پد شارژر میتواند تا 15 وات توان را مهیا کند و از تکنولوژی شارژ سریع موبایل  نیز پشتیبانی میکند. تیم سازنده برای ساخت این دستگاه با کمپانی NuCurrent همکاری کرده اند. این دستگاه در سه رنگ و با برچسب قیمت 60 دلار به بازار عرضه خواهد شد.
با اینکه PopPower Home طوری طراحی شده که با نصب PopSocket Grip دستگاه را شارژ کند، اما کمپانی تبلیغات زیادی برای محصول جدید خود انجام داده است. PopGrip های فلزی نمیتوانند شارژ شوند، انواع به خصوصی از این گجت ها مثل PopGrip Lips هم کارایی ندارند چرا که بخش درونی این گجت آب خواهد شد. تنها راه حل برای شارژ چنین دستگاه هایی این است که PopGrip را بردارند که یعنی کاربران دوباره با همان مشکل اولیه که دلیل خرید این محصول بود روبرو خواهند شد. همچنین گفته شده که اگر کاربران PopSocket Grip را به غیر از مرکز اسمارت فون خود قرار دهند، ممکن است این شارژر وایرلس  کار نکند.
سخنگوی کمپانی اعلام کرده که: " جایگاه PopSocket روی برخی از مدل های گوشی ممکن است باعث کاهش سرعت شارژ یا حتی عدم امکان شارژ شود که البته به جایگاه PopGrip و آنتن شارژ بیسیم گوشی مورد نظر بستگی دارد و گاهی ممکن است برای بهره مندی از حداکثر شارژ جایگاه گجت تنظیم شود یا حتی PopTop برداشته شود."
PopGrip های کمپانی PopSocket مدتی است که محبوبیت زیادی به دست آورده اند. سادگی استفاده و جالبی محصول باعث شده بود که کاربرانی زیادی آن را خریداری کنند. ولی این گجت ها برای شارژ بیسیم ساخته نشده بودند و کمپانی سازنده هم هنوز راه حلی برای آن پیدا نکرده بود.


         مشاهده قیمت به روز انواع شارژرهای گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد کمپانی PopSockets سرانجام پد شارژر بیسیم معرفی کرد.


* الزامی
* الزامی