گوشی Honor V30 Pro مقام دوم بهترین دوربین دنیا را در DxOMark کسب کرد
سه‌شنبه 1 بهمن 1398
موبايل
هواوی در حال حاضر، سازنده سه اسمارت فون برتر در رتبه بندی مخصوص به دوربین DxOMark است، چرا که Honor V30 Pro توانست به کسب امتیاز کلی 122، Mate 30 Pro را کنار زده و در این لیست دوم شود.
هواوی در حال حاضر، سازنده سه اسمارت فون برتر در رتبه بندی مخصوص به دوربین DxOMark است، چرا که Honor V30 Pro توانست به کسب امتیاز کلی 122، Mate 30 Pro را کنار زده و در این لیست دوم شود. V30 Pro توانست در بخش عکسبرداری امتیاز شگفت انگیز 133 را کسب کند و در بخش ویدیو هم 100 امتیاز به دست آورد.
از لحاظ سخت افزار این دستگاه، V30 Pro از یک لنز IMX600 چهل مگاپیکسلی ساخت سونی با سنسور Quad-Bayer RYYB و لرزشگیر اوپتیکال دوگانه استفاده میکند که با سنسور های استفاده شده در پرچمداران P و Mate برابر است. همچنین یک دوربین فوق عریض 12 مگاپیکسلی با دیافراگم f/2.2 و یک سنسور 1/4 اینچی و 8 مگاپیکسلی تله فوتو با زوم اوپتیکال 3 برابری هم دوربین اصلی را همراه میکند.با استفاده از این سنسور ها، V30 Pro توانست کیفیت تصویر برداری تحسین برانگیزی را در شرایط نوری متفاوت نشان دهد. DxO در مقاله خود خبر از عملکرد در نور کم بسیار عالی داد و اعلام کرد که جزئیات زیاد و نویز کم از جمله ویژگی های بارز دوربین اصلی این دستگاه است. توانایی های زوم با ثبت جزئیات بالا از دیگر نقاط قوت این دستگاه بود. تنها ایرادی که از این ساختمان دوربین گرفته شد، اشتباه گهگاهی در فوکوس خودکار بود.
در بخش ضبط ویدیو، V30 Pro عملکرد با ثبات و نسبتا خوبی از خود نشان داد ولی مشکلاتی در نوردهی و فوکوس خودکار کمی از امتیاز آن کم کرد. به غیر از آن، رنگ بندی، لرزشگیری و نوردهی به سوژه به حدی خوب بود که میتوانست به پرچمداران رقابت کند.


مشاهده بهترین قیمت انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی Honor V30 Pro مقام دوم بهترین دوربین دنیا را در DxOMark کسب کرد


* الزامی
* الزامی