گوشی جدید شیائومی Black Shark 3 5G احتمالا اولین اسمارت فون بهره مند از رم 16GB باشد.
یک‌شنبه 22 دی 1398
موبايل
با توجه به موفقیت هایی که Black Shark های قبلی شیائومی به دست آورد، این بار این کمپانی در نظر دارد جانشینی تولید و عرضه کند که Black Shark 3 5G نام دارد
با توجه به موفقیت هایی که Black Shark های قبلی شیائومی به دست آورد، این بار این کمپانی در نظر دارد جانشینی تولید و عرضه کند که Black Shark 3 5G نام دارد. از همین الان، وجود چنین دستگاهی توسط MIIT تایید شده بنابراین هیچ شکی به عرضه آن در آینده ای نزدیک وجود ندارد.
البته، داشتن امکان ارتباط 5G، تنها قابلیت جذاب و مهم این دستگاه نخواهد بود. بر اساس شایعات اخیر، این دستگاه اولین اسمارت فونی خواهد بود که از 16 گیگابایت رم استفاده میکند. ممکن است برخی از افراد بگویند که این حجم از رم چندان نیاز نیست ولی کاربران حرفه ای حتما قدردان چنین حافظه رمی خواهند بود. مخصوصا اگر مدیریت حافظه خوبی در این دستگاه تعبیه شده باشد و بخواهید برای چندین سال از این اسمارت فون استفاده کنید.
البته این امکان وجود دارد که کمپانی سازنده دیگری پیش قدم شود و Black Shark 3 5G را به دومین اسمارت فون 16 گیگابایتی تبدیل کند. چرا که هنوز اخباری از تاریخ معرفی این محصول در دسترس نیست.


مشاهده تخفیف ها و جدیدترین گوشی ها در اینستاگرام دیجی آنلاین

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید شیائومی Black Shark 3 5G احتمالا اولین اسمارت فون بهره مند از رم 16GB باشد.


* الزامی
* الزامی