نسخه های جهانی Xiaomi Mi Band 5 نمایشگر 1.2 اینچی و NFC خواهند داشت.
یک‌شنبه 22 دی 1398
موبايل
بعد از گذشت یک سال از معرفی Mi Band 4، حالا نوبت به Mi Band 5 است که در بازار های جهانی بدرخشد.
به لطف قیمت بسیار مناسب، ویژگی های متنوع و عرضه جهانی، Mi Band 4 یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین مچبند های سلامتی در بازار بود. در حقیقت این گجت یکی از دلایلی بود که شیائومی در سال 2019، در حوزه گجت های پوشیدنی موفقیت زیادی کسب کرد. از این روز این برند قصد دارد این موفقیت را در سال 2020 هم تکرار کند.
حال چند شایعه منتشر شده و اطلاعاتی جدیدی از Mi Band 5 را فاش میکند. برخی از منابع داخلی کمپانی خبر از تعبیه نمایشگری 1.2 اینچی و چیپ NFC در نسخه های بین المللی این گجت میدهند.


مشاهده قیمت بروز انواع دستبند هوشمند در بازار ایران

این ویژگی جدید، کاربر را قادر میسازد تا گزینه های پرداخت بیسیم از جمله Google Pay استفاده کند. البته Mi Pay شیائومی در حال حاضر تنها راه پرداخت در Mi Band 4 است ولی گفته میشود که در Mi Band 5 گزینه های پرداخت دیگر هم فعال خواهد شد.
از حیث قیمت هم شایعه شده که نسخه پایه 179 یوان یا 25 دلار قیمت گذاری خواهد شد ولی طبق معمول باید برای نسخه بین المللی انتظار افزایش قیمت را داشته باشیم. یکی از شرکت های زیر مجموعه شیائومی، Huami رسما اعلام کرده که در حال کار بر روی Mi Band 5 است و مدعی شده که این گجت در ماه ژوئن در کشور چین معرفی و عرضه خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد نسخه های جهانی Xiaomi Mi Band 5 نمایشگر 1.2 اینچی و NFC خواهند داشت.


* الزامی
* الزامی