بسته به روز رسانی نرم افزاری Galaxy A50 باعث اختلال در عملکرد اسکنر اثرانگشت میشود.
دوشنبه 18 آذر 1398
موبايل
گوشی خوش قیمت و با امکانات گلکسی A05 فروش بسیار خوبی تا این لحظه در بازارهای جهانی داشته است
Galaxy A50 سامسونگ که در سال گذشته، موفقیت های زیادی را کسب کرد و توانست محبوبیت زیادی کسب کرده و سود زیادی را عاید شرکت سازنده کند، به تازگی با مشکلی نرم افزاری برخورد کرده که ناشی از بسته به روز رسانی اخیر آن است. این مشکل به بخش عملکرد اسکنر اثر انگشت مرتبط است و کاربرانی که از نسخه های نرم افزاری A505FNXXS3ASK9 و A505FDDS3ASK8 استفاده میکنند، مدعی شده اند که دیگر نمیتوانند اثر انگشت های جدید را به گوشی معرفی کنند.

جالب اینجاست که قرار بود این دو بسته به روز رسانی عملیات تشخیص اثر انگشت را بهبود بخشد و حتی به کاربران توصیه کرده بود که برای بهره مندی از قابلیت های جدید و بهبود یافته، دوباره انگشت خود را به گوشی معرفی کنند.
برای برخی از کاربران، پروسه تشخیص اثر انگشت در 41 درصد متوقف میشود و به کاربر هشدار میدهد که از تمیزی ناحیه سنسور مطمئن شوند. دیگر کاربران گزارش داده اند که توانسته اند کل پروسه را تکمیل کنند، ولی دستگاه اثر انگشت جدید را به طور خودکار حذف میکند.
به نظر میرسد اثر انگشت هایی که قبلا به دستگاه معرفی شده، به خوبی کار میکنند، بنابراین بهتر است تا رفع این مشکل، تنها از آن ها استفاده کنید. انتظار میرود همین روز ها کمپانی سامسونگ بسته به روز رسانی منتشر کند که این مشکل را یکبار برای همیشه حل میکند.

نظرات کاربران در مورد بسته به روز رسانی نرم افزاری Galaxy A50 باعث اختلال در عملکرد اسکنر اثرانگشت میشود.


K1
1398/09/23 0:10

سلام و خسته نباشید من هم آپدیت کردم گوشیمو حدود ۱ ماه قبل ( 12, November) چند روز قبل متاسفانه اول تمام اثر انگشت هام رو پاک کردم بعد که میخواستم اضافه کنم همون صفر درصد پیام خطا میده پیامش هم اینه: Make sure your finger covers the entire sensor بنظرتون اینم واسه همون آپدیته یا خود سنسور مشکل پیدا کرده نسخه نرم افزاری هم این رو توی قمست Last update نوشته: Version:A505FDDS3ASK6/A505FOJM3ASK4/A505FXXS3ASK8 Size : 133.23 MB در ضمن اثر انگشت های قبلی ، قبل از پاک کردنشون میشد ازشون استفاده کرد فقط خیلی خوب باز نمیکردند اما باز بعد از چند بار تلاش و گرم کردن انگشت باز میکرد. ممنون میشم اگه جواب بدید آخه دیروز یه تعمیراتی گفت باید گوشی رو فلش کنی و شایدم مشکلت سخت افزاری باشه و ضربه خورده باشه سنسور مرسی


امیرحسین بابایی
1398/12/28 21:50

با سلام و خسته نباشید این باگ آپدیت که خیلی از شما از آن ناراحت هستید، من مشکل را حل میکنیم. پس به دقت گوش کنید: 1_ دستگاه را کاملا خاموش و دوباره روشن کنید 2_انگشت خود را تمیز کنید 3_اگر از گلس(محافظ صفحه) استفاده میکنید گزینه ی حساسیت لمس را فعال کنید 4_بریم برای نکته پنجم معمولا بعد از آپدیت سیاست های امنیتی ،اثر انگش روی ۴۱ درصد میمونه دوما هر باری که انگشتتون رو حسگر میگذارید ۵ تا ۱۰ ثانیه صبر کنید، بعد اگر گفت تمام صفحه لمس شود ، ۵ ثانیه صبر کنید تا این کلمه برود و… چون اگر سریع سریع بزنید نمیشه و… چون تو این آپدیت اثر انگشت روی کثیفی و لمس و دقت کمی بیش حساسیت نشان دادهاین کار غلق داره اگه درست نوشته باشم... پیشنهاد میکنم مثل من از ۲ اثر انگشت استفاده کنید{روی یک انگشت منظور...} که واقعا پر سرعت کار میکنه


* الزامی
* الزامی