بسته به روز رسانی نرم افزاری Galaxy A50 باعث اختلال در عملکرد اسکنر اثرانگشت میشود.
دوشنبه 18 آذر 1398
موبايل
گوشی خوش قیمت و با امکانات گلکسی A05 فروش بسیار خوبی تا این لحظه در بازارهای جهانی داشته است
Galaxy A50 سامسونگ که در سال گذشته، موفقیت های زیادی را کسب کرد و توانست محبوبیت زیادی کسب کرده و سود زیادی را عاید شرکت سازنده کند، به تازگی با مشکلی نرم افزاری برخورد کرده که ناشی از بسته به روز رسانی اخیر آن است. این مشکل به بخش عملکرد اسکنر اثر انگشت مرتبط است و کاربرانی که از نسخه های نرم افزاری A505FNXXS3ASK9 و A505FDDS3ASK8 استفاده میکنند، مدعی شده اند که دیگر نمیتوانند اثر انگشت های جدید را به گوشی معرفی کنند.

جالب اینجاست که قرار بود این دو بسته به روز رسانی عملیات تشخیص اثر انگشت را بهبود بخشد و حتی به کاربران توصیه کرده بود که برای بهره مندی از قابلیت های جدید و بهبود یافته، دوباره انگشت خود را به گوشی معرفی کنند.
برای برخی از کاربران، پروسه تشخیص اثر انگشت در 41 درصد متوقف میشود و به کاربر هشدار میدهد که از تمیزی ناحیه سنسور مطمئن شوند. دیگر کاربران گزارش داده اند که توانسته اند کل پروسه را تکمیل کنند، ولی دستگاه اثر انگشت جدید را به طور خودکار حذف میکند.
به نظر میرسد اثر انگشت هایی که قبلا به دستگاه معرفی شده، به خوبی کار میکنند، بنابراین بهتر است تا رفع این مشکل، تنها از آن ها استفاده کنید. انتظار میرود همین روز ها کمپانی سامسونگ بسته به روز رسانی منتشر کند که این مشکل را یکبار برای همیشه حل میکند.

نظرات کاربران در مورد بسته به روز رسانی نرم افزاری Galaxy A50 باعث اختلال در عملکرد اسکنر اثرانگشت میشود.


* الزامی
* الزامی