ریزر هدفون های جدید سری Hammerhead خود را با قیمت 100 دلار معرفی میکند
دوشنبه 11 آذر 1398
موبايل
Razer ایرباد های Hammerhead True Wireless را برای تلفن های هوشمند تولید کرده است
Razer ایرباد های Hammerhead True Wireless را برای تلفن های هوشمند تولید کرده است. همانطور که از نام آن پیداست ، این محصول یک جفت هدفون بلوتوث کاملاً بی سیم است و تمرکز آن برای بازی کردن و با تاخیر کم میباشد .

طراحی داخل گوشی Hammerhead True Wireless همانند ایرپاد می باشد، بر خلاف ایرپاد تمام سری آن داخل گوش نمی رود. Hammerhead True Wireless IPX4 برای مقاومت دربرابر عرق و پاشیدن آب در نظر گرفته شده اند. آنها همچنین برای کنترل پخش و افزایش صدا ، پنل های لمسی در پشت خود دارند
Hammerhead True Wireless با در نظر گرفتن بازی طراحی شده است و Razer از یک کدک سفارشی با بلوتوث 5.0 برای پایین آوردن تاخیر صوتی که معمولاً تجهیزات صوتی بلوتوث را خراب می کند ، استفاده میکند. Razer با داشتن یک حالت گیمینگ سفارشی ادعا می کند تاخیر آن  60 میلی ثانیه است ، اگرچه کاملاً غیرقابل توجه نیست ، اما هنوز هم پایین تر از بیشتر هدفون های بلوتوث ای است که دارای تاخیر بیش از 200 میلی ثانیه هستند.
ایرباد های ریزِر میتوانند 3 ساعت عمر باتری داشته باشند. بعد از آن شما باید آن هارا در کیس تهیه شده شارژ کنید. کیس می تواند 4 شارژ کامل اضافه را نیز در اختیار بگذارد و به مدت 15 ساعت شارژ باتری را فراهم کند، قبل از این که مجبور شوید کیس را شارژ کنید.
در حال حاضر قیمت Hammerhead True Wireless 100 دلار / 120 یورو میباشد و هم اکنون در بازار به فروش میرسد.


مشاهده قیمت به روز انواع ایرپاد و هدست بلوتوث در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد ریزر هدفون های جدید سری Hammerhead خود را با قیمت 100 دلار معرفی میکند


* الزامی
* الزامی