دوربین گوشی Pixel 4 در مقایسه با دوربین گوشی S10 + Plus امتیاز کمتری در DxOMark کسب کرد .
دوشنبه 13 آبان 1398
موبايل
DxOMark جدیدترین گزارش خود از بررسی دوربین را منتشر کرد که این دفعه به Pixel 4 گوگل اختصاص دارد
DxOMark جدیدترین گزارش خود از بررسی دوربین را منتشر کرد که این دفعه به Pixel 4 گوگل اختصاص دارد. یک بررسی تخصصی روی دوربین پیکسل 4 انجام شده توسط این وب سایت  که به خوبی مزیت ها و معایب این دستگاه را نشان میدهد.
به طور کلی، عملکرد کلی دوربین دستگاه بسیار خوب است. دستگاه نوردهی دقیقی در منابع نور دارد و جزئیات تصویر در محیط های داخلی و خارجی بسیار عالی است. نوردهی در محیط های کم نور هم بسیار خوب انجام میشد. همچنین، DxOMark از عملکرد دوربین تله فوتو پیکسل های جدید گوگل در نور روز و محیط های داخلی نیز شگفت زده شده است.
ضبط ویدیو به لطف نرخ فریم متغیر و لرزشگیر نیز بسیار عالی انجام میگیرد. در ویدیو منتشر شده توسط این وبسایت هم دموی کوتاهی برای دیدن کاربر قرار گرفته است.
البته معایبی هم در این دستگاه دیده میشود. متخصصان این وبسایت مقداری حالت تصنعی در پردازش ویدیو ها و رنگ بندی در محیط های مختلف مشاهده کردند، جزئیات تصویر هنگام زوم کاهش یافت و برخی حالت های تصنعی در عکس هایی از قبیل افکت Moire نیز مشاهده شده است.
به طور کلی تصاویر ثبت شده با این پرچمدار زیبا بسیار زیباست ولی در مقایسه با رقبا، Pixel 4 امتیاز 112 قرار گرفت که آن را در رتبه هشتم در کنار Mate 20 Pro قرار داد. این امتیاز حتی از OnePlus 7 Pro و Honor 20 Pro و S10 Plus  نیز کمتر است.


مشاهده لیست قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد دوربین گوشی Pixel 4 در مقایسه با دوربین گوشی S10 + Plus امتیاز کمتری در DxOMark کسب کرد .


* الزامی
* الزامی