شیائومی توانست در 8 روز 1 میلیون نسخه از Mi Band 4 را بفروشد
سه‌شنبه 11 تیر 1398
موبايل
اواسط ماه گذشته، شرکت شیائومی از چهارمین نسل از مچبند های هوشمند خود را با نمایشگر رنگی و تشخیص بهتر حرکات کاربر روانه بازار کرد
. این گجت به قدری مورد استقبال شهروندان چینی قرار گرفت که در هشت روز اول، 1 میلیون نسخه از آن فروش رفت. البته سایر نقاط جهان باید تا عرضه جهانی در روز پنجم تیر ماه صبر کنند. گفته میشود که این گجت با نام Mi Smart Band 4 در اروپا به فروش خواهد رسید.
شیائومی گزارش داده که در یک بازه زمانی یک ساعته توانستند 5000 هزار نسخه از Mi Band 4 را ارسال کنند که در تاریخ این کمپانی یک رکورد محسوب میشود. این گجت حالا نمایشگر OLED بزرگتری دارد که از نسل قبلی رزولیشن بهتری هم دارد. یک لایه شیشه خمیده 2.5D هم روی آن کشیده و قابلیت های بیشتری هم به آن اضافه شده است. با این وجود باز هم شیائومی قول داده که گجت های جدید با یک بار شارژ میتوانند 15 تا 20 روز کاربر را همراهی کنند. همین عمر شگفت انگیز باتری بزرگترین دلیل محبوبیت این گجت است.

قیمت نسخه پایه Mi Band 4  169  یوان یا حدود 21 یورو است، در حالیکه نسخه بهره مند از NFC برچسب قیمت 229 یوانی یا 30 یورویی دارد. Mi Store های کشور های اسپانیا و ایتالیا این گجت را با قیمت 35 یورو به فروش میرسانند که با توجه به برچسب قیمت 29 یورویی Mi Band 3 و اضافه شدن قابلیت ها و ویژگی های جدید، باز هم پیشنهادی عالی است.

نظرات کاربران در مورد شیائومی توانست در 8 روز 1 میلیون نسخه از Mi Band 4 را بفروشد


* الزامی
* الزامی