اطلاعات بیشتری راجع به اپل آیفون های جدید مدل سال 2020 منتشر شد
دوشنبه 3 تیر 1398
موبايل
بر اساس گزارشی که توسط آنالیزور معروف، Ming-Chi Kuo منتشر شده، سری آیفون های 2020 اپل همگی از نمایشگر های OLED استفاده خواهند کرد و در دو اندازه نمایشگر جدید هم عرضه میشوند.
بر اساس گزارشی که توسط آنالیزور معروف، Ming-Chi Kuo منتشر شده، سری آیفون های 2020 اپل همگی از نمایشگر های OLED استفاده خواهند کرد و در دو اندازه نمایشگر جدید هم عرضه میشوند.
آقای Kuo معتقدند که سال 2020 با دو آیفون پریمیوم روبرو خواهیم شد، یک با نمایشگر 5.4 اینچی و دیگری با نمایشگر 6.7 اینچی که البته هر دو از تکنولوژی 5G هم پشتیبانی میکنند. همچنین عضو سوم این سری هم جانشین iPhone XR خواهد بود که با نمایشگر OLED 6.1 اینچی اش از LTE پشتیبانی میکند.
اینطور که پیداست اپل بالاخره تصمیم گرفته که به تقاضای طرفداران توجه کند و یک آیفون پریمیوم کوچکتر تولید کند. iPhone XS کنونی یک نمایشگر 5.8 اینچی داشته و وزنش هم 180 گرم است، بنابراین تولید یک دستگاه 5.4 اینچی میتواند دستگاه جمع و جور تری را به دست کاربر برساند.
از سوی دیگر بزرگترین آیفون امسال با اندازه 6.5 اینچ به 6.7 اینچ افزایش پیدا خواهد کرد که آن را به دستگاهی عظیم الجثه بدل خواهد کرد. 
بر اساس ادعای Ming-Chi Kuo، دو آیفون 5G سال 2020، از مودم های کوالکام استفاده خواهند کرد، چراکه انتظار نمیرود مودم های این شرکت تا سال 2022 توسعه یابند. iPhone 12 و 12 Max  از تکنولوژی های sub-6GHz و mmWave پشتیبانی خواهند کرد.
همچنین آیفون های 2019 که پاییز امسال به بازار عرضه خواهند شد، از مودم های 4G ساخت اینتل استفاده خواهند کرد. البته شرکت اینتل تصمیم گرفته از حوزه ساخت مودم خارج شود، ولی این تصمیم زمانی اتخاذ شد که قرارداد ساخت مودم برای آیفون های بعدی بسته شده بود.
حالا که صحبت از آیفون های 2019 شد، این را هم بگوییم که انتظار میرود iPhone 11 و iPhone 11 Max بسیار شبیه XS و XS Max خواهند بود ولی یک لنز فوق عریض هم به ساختمان دوربین پشتی اضافه خواهد شد. همچنین گفته شده که جانشین iPhone XR از همان نمایشگر LCD قبلی استفاده خواهد کرد ولی یک لنز تله فوتو دیگر هم به دوربین پشتی اش اضافه خواهد شد.مشاهده قیمت به روز و آنلاین انواع اپل آیفون در بازار ایارن

نظرات کاربران در مورد اطلاعات بیشتری راجع به اپل آیفون های جدید مدل سال 2020 منتشر شد


* الزامی
* الزامی