دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 4 به زودی معرفی خواهد شد
شنبه 18 خرداد 1398
گجت ها
بیست و یکم خرداد ماه، تاریخ معرفی می بند 4 Xiaomi خواهد بود

به سالگرد معرفی دست بند هوشمند شیائومی  نزدیک میشویم، چرا که سال گذشته در اوایل تابستون بودکه شیائومی Mi Band 3 رامعرفی کرد و حالا این کمپانی تاریخ مراسم معرفی مچ بند جدید خود را نیز اعلام کردهاست. بنابر اعلام شیائومی، Mi Band 4 در بیستو یکم خرداد ماه معرفی خواهد شد و گفته میشود که این مچ بند، اولین عضو این سریاست که نمایشگر رنگی دارد.

Xiaomi Mi Band 4 اول درکشور چین عرضه خواهد شد ولی طی ماه های بعد به سایر نقاط جهان هم عرضه خواهد شد.گفته میشود که این مچ بند در دو نوع عرضه خواهد شد، یک نوع با NFC که برای پرداخت های سریع کاربرد دارد ودیگری بدون این چیپ که برچسب قیمت ارزان تری دارد. گجت اصلی اما کاملاً هم اندازهمدل قبلی با نمایشگری 0.78 اینچی خواهد بود و قابلیت اتصال به دست بند های مختلفرا نیز خواهد داشت.

برخی منابع مدعیند که حالا گنجایش باتریبه 135 میلی آمپر ساعت رسیده است. این یعنی 20 درصد افزایش گنجایش نسبت باتری 110میلی آمپر ساعتی مچ بند قبلی. با توجه به اینکه نمایشگر این مدل رنگ است، یعنیبرای حداقل 20 روز همراهی کاربر، نیاز است تا باتری بزرگتری در گجت به کار گرفتهشود.

مشاهده قیمت به روز انواع دستبند و مچ بند هوشمند در بازار ایراننظرات کاربران در مورد دستبند هوشمند شیائومی Mi Band 4 به زودی معرفی خواهد شد


* الزامی
* الزامی