گوشی جدید Huawei nova 5 با شارژ سریع 40 واتی عرضه خواهد شد
چهارشنبه 15 خرداد 1398
موبايل
به نظر میرسد که هواوی در توسعه تکنولوژی شارژ سریع خود به مرحله ای رسیده که حالا توان 40 واتی را به میان رده های خود نیز خواهد آورد
به نظر میرسد که هواوی در توسعه تکنولوژی شارژ سریع خود به مرحله ای رسیده که حالا توان 40 واتی را به میان رده های خود نیز خواهد آورد، چرا که گفته میشود سری nova 5 با این توان شارژ خواهد شد. به تازگی دو دستگاه با شماره مدل های SEA-TL10 و SEA-AL10 در وبسایت 3C رویت شدند که میتوانند با توان 40 واتی شارژ شوند. گفتنی است که بلاک شارژ P30 Pro هم حدوداً با همین شماره مدل پر شده بود.
ما مطمئنیم که این اسمارت فون ها همان سری nova است، چرا که هواوی اغلب میان رده های قدرتمند خود را در میانه های سال معرفی میکند. تا معرفی پرچمداران Mate هم زمان زیادی باقی مانده، بنابراین تنها انتخاب که میماند، سری میان رده های nova 5 خواهد بود.
خبر دیگر این است که یک دستگاه کاملاً متفاوت با شماره مدل SEA-LX1 در وبسایت کمیته اقتصادی اوراسیا رویت شده که نام Huawei nova 5 را نی به خود گرفته و دستگاه دیگری با شماره مدل SEA-LX1U و نام Huawei nova 5i هم رویت شده است.
اواسط ماه قبل هم کیس ها و رندرهایی از این اسمارت فون منتشر شد که قول ظاهری شبیه به Huawei P30 Lite را میداد، ولی تنها تفاوت این است که اسکنر اثر انگشت در زیر نمایشگر تعبیه شده است.


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Huawei nova 5 با شارژ سریع 40 واتی عرضه خواهد شد


* الزامی
* الزامی