رندر های iPhone XR 2019 خبر از برآمدگی مربع شکل دوربین پشتی میدهد
شنبه 28 اردیبهشت 1398
موبايل
در نیمه اول و دوم سال جاری، iPhone XR اپل محبوبیت و فروش زیاده داشته است پس جانشین این مدل به احتمال زیاد نیز موفقیت زیادی خواهد داشت
حال به تازگی رندری سه بعدی در فضای مجازی منتشر شده که منتسب به این اسمارت فون بوده و مخلوطی از طراحی جدید و قدیمی است.
طراحی بخش پشتی جدید است. جاییکه یک دوربین دوگانه در یک برآمدگی مربعی تعبیه شده است، درست مثل برآمدگی رندرهای iPhone XI که البته میزبان سه لنز دوربین بود. بخش جلویی اما تغییری نکرده و نشان میدهد که iPhone XR 2019 نیز نمایشگری 6.1 اینچی خواهد داشت و ابعاد و اندازه های آن هم مانند پدرش خواهد بود.
مدل جدید اما کمی باریک تر است. به این صورت که بیشتر بدنه 7.8 میلی متر خواهد بود و در بخش برآمده این ضخامت به 8.5 میلی متر خواهد رسید. به عنوان مقایسه، iPhone XR کنونی به جز برآمدگی کوچک دوربین ضخامت 8.3 میلی متری دارد.
جزئیات بخش دوربین نامشخص است ولی به احتمال زیاد کوپرتینویی ها دوربین دوگانه iPhone XS را دوباره به کار ببرند. 
دوربینی که از یک سنسور معمولی و یک لنز تله فوتو استفاده میکند که هر دو نیز 12 مگاپیکسلی هستند. در بخش جلویی، به نظر میرسد که بریدگی نمایشگر و سنسور Face ID تغییری نکرده است. همچنین گفته میشود که احتمالاً پنل نمایشگر هم از نوع LCD مدل پیشین باشد.
مثل همیشه، باز هم شایعاتی زمزمه شده است که اپل تصمیم به استفاده از پورت USB-C گرفته ولی در تصاویر منتشر شده، چنین شایعه ای تایید نشده است. البته لازم به ذکر است که رندر ها در تعیین دقیق نوع پورت های استفاده شده در دستگاه ها چندان قابل اعتماد نیستند. پورت USB-C به کاربران این اجازه را میدهد که از شارژر های جدید 18 واتی استفاده کنند. چیزی که گمان نمیرود در جعبه آیفون ها دیده شود، به خصوص مدل اقتصادی XR.


مشاهده بهترین قیمت روز انواع گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد رندر های iPhone XR 2019 خبر از برآمدگی مربع شکل دوربین پشتی میدهد


* الزامی
* الزامی