گوگل تیزری تبلیغاتی برای مراسم معرفی Pixel 3a و Pixel 3a XL منتشر کرد.
شنبه 31 فروردین 1398
موبايل
چندی پیش در خبری فاش شد که گوگل در اردیبهشت امسال طی مراسمی Pixel 3a و Pixel 3a XL را معرفی خواهد کرد
چندی پیش در خبری فاش شد که گوگل در اردیبهشت امسال طی مراسمی Pixel 3a و Pixel 3a XL را معرفی خواهد کرد. حالا غول تکنولوژی آمریکایی در تیزری اعلام کرده اند که مراسم معرفی این میان رده ها در هفدهم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.
شرکت گوگل در فروشگاه خود تبلیغی برای  یک  فیلم سینمایی  منتشر کرد که شامل یک حرف G بزرگ به رنگ بنفش میشود و جمله "کمک در راه است" نیز زیر آن نوشته شده است. زیر این جمله، متنی نوشته شده که از این قرار است: "در هفدهم اردیبهشت ماه، اتفاقی عظیم در دنیای پیکسل ها رخ خواهد داد.". این جمله به طور زیرکانه و جالبی خبر از مراسم معرفی میان رده های جدید گوگل میدهد.

گوگل همچنین پک Playmoji هایی برای پیکسل های خود منتشر کرده که شامل ابر قهرمان دنیای مارول میشود، این ابر قهرمانان Thor، Black Widow، Iron Man و Captain America میشود. این کمپانی همچنین ویدیویی را منتشر کرد که نشان میدهد پیکسل ها چگونه به اهالی شهر نیویورک کمک میکند که روی کار خود متمرکز شوند، با سفینه های آدم فضایی ها سلفی بگیرند و راه خود را در میان هیاهو و شلوغی پیدا کنند.
گوگل اطلاعات زیادی از پیکسل های آینده را منتشر نکرده ولی به لطف اخباری که فاش شده میدانیم 3a و 3a XL از نمایشگر FHD+ و 4 گیگابایت رم استفاده میکنند. نمایشگر Pixel 3a 5.6 اینچ خواهد بود در حالیکه پنل استفاده شده در Pixel 3a XL، 6 اینچی خواهد بود


مشاهده بهترین قیمت روز خرید انواع گوشی در بازار موبایل ایران

نظرات کاربران در مورد گوگل تیزری تبلیغاتی برای مراسم معرفی Pixel 3a و Pixel 3a XL منتشر کرد.


* الزامی
* الزامی