گوشی جدید سامسونگ Galaxy Note 10 با تکنولوژی 5G عرضه خواهد شد.
جمعه 16 فروردین 1398
موبايل
شرکت سامسونگ به تازگی پرچمداران سری S10 خود را با چیپست های خانگیشان روانه بازار کرد
شرکت سامسونگ به تازگی پرچمداران سری S10 خود، با چیپست های خانگیشان را روانه بازار کرد. حالا متخصصان شرکت XDA Developers با بررسی سورس کد یکی از اعضای سری S10، متوجه نکته جالبی شده اند، اینکه سامسونگ قصد دارد نسل بعدی سری Note را به فناوری 5G مزین کند.
البته با توجه به اینکه S10 هم یک عضو بهره مند از تکنولوژی 5G دارد، نباید استفاده از این فناوری در این پرچمدار تعجب آور باشد ولی اینکه بدانیم غول تکنولوژی کره ای در صدد استفاده از این تکنولوژی نوین در اعضای سری Note 10 است هم نکته ای مثبت تلقی میشود.
البته باید به این نکته توجه کرد که این تنها یک حدس و گمان است و بر اساس خبری که چند ماه پیچ منتشر شده، بنا شده است. خبری که مدعی میشد Note 10 با کد "Davinci" در حال توسعه و تولید است. همانطور که از تصویر زیر پیداست، در کد های هسته S10 اسم "davinci5G" ذکر شده است.
این کد ها نشان میدهد که هر کدام از آن ها کدام لنز دوربین را شناسایی کنند. در این کد ها، "beyond0" اسم رمز Galaxy S10e، "beyond1" اسم رمز Galaxy S10 و "beyond2" نیز اسم رمز Galaxy S10+ و در آخر "beyondx" هم برای Galaxy S10 5G میباشد.
به علاوه، اسم رمز اسمارت فون دیگری هم در این کد دیده میشود که "luge" نام دارد و مدتی تصور میشد که دستگاهی انعطاف پذیر است ولی Galaxy Fold نیست، چرا که این دستگاه با اسم رمز "winner" شناخته میشد. بنابراین برخی معتقدند، "luge" اسم رمز محصول انعطاف پذیر دیگری است که کمپانی کره ای در صدد ساخت آن است. 
تا کنون تنها اخباری که پیرامون Galaxy Note 10 منتشر شده، استفاده از چهار دوربین پشتی و نمایشگر 6.66 اینچی آن است. با اینحال هر چه به مراسم معرفی نزدیک میشویم، اطلاعات و اخبار بیشتری پیرامون این اسمارت فون محبوب منتشر خواهد شد.


مشاهده بهترین قیمت روز گوشی موبایل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید سامسونگ Galaxy Note 10 با تکنولوژی 5G عرضه خواهد شد.


* الزامی
* الزامی