رندرهایی منتشر شده که دوربین سلفی خارج شونده گوشی Galaxy A90 را به نمایش میگذارد.
سه‌شنبه 23 بهمن 1397
موبايل
هفته گذشته در خبری هیجان انگیز فاش شده بود که Galaxy A90 اولین اسمارت فون سامسونگ خواهد بود که از دوربین سلفی جهنده استفاده میکند
هفته گذشته در خبری هیجان انگیز فاش شده بود که Galaxy A90 اولین اسمارت فون سامسونگ خواهد بود که از دوربین سلفی جهنده استفاده میکند. امروز هم برخی از علاقمندان حوزه تکنولوژی به کمک شایعات و تخیلات خود، رندرهایی از این میان رده متفاوت منتشر کرده اند که شکل کلی آن را به نمایش میگذارد. این رندر ها دو مدل هستند، مدلی که در آن دوربین سلفی در سمت چپ تعبیه شده و مدل دیگری که دوربین در وسط دستگاه قرار گرفته است.
در هر دو رندر شاهد استفاده از سه دوربین پشتی هستیم که به صورت افقی و در مرکز گوشی قرار گرفته اند. به نظر میرسد احتمال حضور دوربین سلفی در سمت چپ قوی تر باشد، چرا که موتور پاپ آپ و دوربین سه گانه پشتی به فضای زیادی نیاز دارند و امکان کنار هم قرار گرفتن این دو بعید است.
بدون حضور هیچ دوربینی که یکپارچگی نمایشگر را بهم بزند، حالا نمایشگر A90 تمام بخش جلویی دستگاه را در بر گرفته است، گفته میشود که حدود 92 درصد از بخش جلویی A90 متعلق به نمایشگر آن است. در این تصاویر پیدا ست که حاشیه ها تا حدودی نازک هستند، البته به جز حاشیه پایینی که اندکی بزرگتر طراحی شده است.
نظرات کاربران در مورد رندرهایی منتشر شده که دوربین سلفی خارج شونده گوشی Galaxy A90 را به نمایش میگذارد.


* الزامی
* الزامی