گوشی جدید Xiaomi Mi A3 در راه است
سه‌شنبه 18 دی 1397
موبايل
اخبار حاکی از آن است که شیائومی در حال تولید نسل بعدی گوشی Mi A2 می باشد
تابستان امسال بود که شرکت شیائومی Mi A2 و Mi A2 Lite را معرفی کرد و حالا شایعات و اخبار حاکی از آن است که شرکت سازنده در حال تولید نسل بعدی این اسمارت فون هاست. بر اساس منابع مختلف، اسم رمز orchid_Sprout در رابط کاربری اسمارت فون های مبتنی بر اندروید پای یعنی پرچمداران Mi 8 و Mi Mix 3 رویت شده است. کلمه sprout برای اسمارت فون های مبتنی بر پروتکل Android One، از جمله Mi A2 و Mi A2 Lite به کار برده میشد، بنابراین احتمال این که با Mi A3 طرف باشیم، بسیار زیاد است.

اسم رمز Mi A1 در روز های تولیدش، Tissot_sprout بود و Mi A2 نیز از اسم رمز jasmine_sprout استفاده میکرد در حالیکه Mi A2 Lite با اسم رمز daisy_sprout مراحل طراحی و تولیدش را پشت سر گذاشت.
مشخصات فنی orchid_sprout مبهم و نامشخص است، ولی بر اساس اسناد منتشر شده حضور چیپ NFC قطعی است. اگر این اسمارت فون Mi A3 باشد، بنابراین اولین گوشی مبتنی بر اندروید وان شیائومی که از چیپ NFC و بدنه پشتی شیشه ای در راه خواهد بود. البته برخی از توسعه دهندگان XDA معتقدند که همانطور که این شرکت پروژه ساخت اسمارت فون های زیادی را کنسل کرده، امکان کنسل شدن این اسمارت فون هم وجود دارد.

نظرات کاربران در مورد گوشی جدید Xiaomi Mi A3 در راه است


* الزامی
* الزامی