انتشار رندری جدید، اطلاعات جدیدی راجع به Galaxy S10 Lite بیان میکند
شنبه 15 دی 1397
موبايل
به لطفی رندری که با استفاده از اطلاعات به دست آمده از یک سازنده کیس های محافظ، منتشر شده حالا میتوانیم طراحی کلی یکی از اعضای سری Galaxy S10 را مشاهده کنیم
به لطفی رندری که با استفاده از اطلاعات به دست آمده از یک سازنده کیس های محافظ، منتشر شده حالا میتوانیم طراحی کلی یکی از اعضای سری Galaxy S10 را مشاهده کنیم.
این رندر، نمایشگری تخت به همراه یک حفره در سمت راست برای تعبیه دوربین سلفی، حاشیه های نازک و یک دست دورتادور نمایشگر، جک هدفون، اسکنر اثر انگشت کنار بدنه و قابلیت شارژ بیسیم را نشان میدهد. از آنجاییکه دو عضو دیگر این خانواده، نمایشگر خمیده Super AMOLED خواهند داشت و دوربین سلفیشان نیز دوگانه خواهد بود، میتوان با اطمینان گفت که این تصویر منتسب به Galaxy S10 Lite میباشد.

شایعات حاکی از آن است که Galaxy S10 Lite از یک دوربین دوگانه در بدنه پشتی خود استفاده خواهد کرد. البته برخی نیز معتقدند، ارزان ترین مدل از پرچمداران آینده سامسونگ از دوربین پشتی سه گانه استفاده خواهد کرد که البته احتمال صحیح بودن این ادعا کمتر از ادعای اول است. نمایشگر این اسمارت فون پنلی 5.8 اینچی خواهد بود و قلب تپنده آن را هم یک چیپست Exynos 9820 یا اسنپدراگون 855 تشکیل میدهد. در گزارش دیگری هم آمده که Galaxy S10 Lite در رنگ های سبز، زرد، سفید، سیاه و آبی به بازارهای سراسر جهان عرضه خواهد شد.


مشاهده قیمت به روز گوشی های ساموسنگ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد انتشار رندری جدید، اطلاعات جدیدی راجع به Galaxy S10 Lite بیان میکند


* الزامی
* الزامی