گوشی Samsung Galaxy A8s در وبسایت FCC رویت شد.
پنج‌شنبه 15 آذر 1397
موبايل
به نظر میرسد Galaxy A8s اولین اسمارت فون شرکت سامسونگ است که از نمایشگر Infinity-O استفاده کرده
در قسمت بالا و سمت چپ  Galaxy A8s  حفره ای برای جایگاه دوربین سلفی تعبیه شده است. بعد از حجم زیادی از شایعات، اخبار و تصاویر در مورد این اسمارت فون مرموز، سرانجام Galaxy A8s با شماره مدل SM-G8870 در وبسایت FCC رویت شد که در حال اخذ مجوز های لازم است.
در اسکرین شاتی که منتشر شده و منسوب به این گوشی ست، میتوان دید که در قسمت چپ، اعلان ها کمی به سمت راست کشیده شده اند، بنابراین احتمال میرود که این تغییر جایگاه، به دلیل وجود حفره لنز دروبین در آن قسمت از نمایشگر باشد.
انتظار میرود نمایشگر A8s از نمایشگر های Infinity که در اکثر اسمارت فون های این شرکت استفاده شده، طویل تر باشد. پرچمدارانی مثل Galaxy S9 تا میان رده هایی مثل Galaxy A6 از این نوع نمایشگر استفاده کرده اند، اما این اسمارت فون و Galaxy S10 از نمایشگر های Infinity-O استفاده خواهند کرد.
گفته میشود که Galaxy A8s در چین رونمایی میشود، از این رو کارشناسان معتقدند A8s و طراحی نمایشگر و بدنه آن، برای تست بازار آمده تا استقبال مشتریان از این نوع طراحی، ارزیابی شود و بعد از آن Galaxy S10، پرچمدار بعدی این غول تکنولوژی، با همین طراحی به بازار جهانی عرضه شود.


مشاهده قیمت به روز انواع گوشی در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد گوشی Samsung Galaxy A8s در وبسایت FCC رویت شد.


* الزامی
* الزامی