گوشی سامسونگ گلگسی نوت 10 نمایشگری 6.66 اینچی خواهد داشت.
یک‌شنبه 13 آبان 1397
موبايل
بنابر گزارشی نسل بعدی از سری Note با نمایشگری 6.66 اینچی عرضه خواهد شد.
در این گزارش آمده که هفته گذشته، بخش Samsung Mobile وظیفه تولید این پنل های Super AMOLED را به بخش Samsung Display سپرده تا فرآیند ساخت این نمایشگر های بزرگ را آغاز کنند.
پرچمدار حال حاضر این شرکت، یعنی Galaxy Note9 نمایشگری 6.4 اینچی دارد. بنابراین در صورت ثابت ماندن نسبت تصویر، Galaxy Note10 حدود 8 درصد نمایشگر بزرگتری را در اختیار کاربر قرار خواهد داد. لازم به ذکر است که iPhone XS Max نمایشگری 6.5 اینچی دارد اما با توجه به نسبت تصویر متفاوت و حضور بریدگی نمایشگر در آن، صفحه نمایش قابل استفاده Galaxy Note9 بزرگتر از XS Max است.
همچنین گفته شده که یکی از سه نسخه Galaxy S10 های سال آینده یعنی S10+، با یک صفحه نمایش 6.44 اینچی به بازار خواهد آمد. در حالیکه دو مدل دیگر هم اندازه با S9 خواهند بود و نمایشگری 5.8 اینچی خواهند داشت.

همچنین در این گزارش آمده که غول تکنولوژی کره ای در حال طراحی و تولید Galaxy Note 10 با اسم رمز Da Vinci است. نام Note10 هنوز برای این اسمارت فون تایید نشده چرا که احتمال میرود سامسونگ به همراه رونمایی از Galaxy S10 در زمستان امسال، روند نام گذاری پرچمداران خود را تغییر دهد.
اگر از این که شرکت سامسونگ کمی زودتر از سال های قبل روند طراحی و تولید پرچمداران خود را آغاز کرده، تعجب کرده اید، باید بدانید که شرکت سامسونگ اعلام کرده به منظور افزایش کیفیت محصولات خود، زمان روند تولید را افزایش داده است. به عنوان مثال، طراحی Galaxy S10 در فروردین امسال نهایی شد در حالیکه تا کنگره جهانی موبایل در بهمن ماه رونمایی نخواهد شد.

نظرات کاربران در مورد گوشی سامسونگ گلگسی نوت 10 نمایشگری 6.66 اینچی خواهد داشت.


* الزامی
* الزامی