موتورلا از سه گوشی Moto P30، P30 Play و P30 Note در مراسم 24 مرداد خود رونمایی خواهد کرد
چهارشنبه 24 مرداد 1397
موبايل
بیست و چهارم مرداد ماه در کشور چین، مراسمی توسط شرکت موتورلا برگزار خواهد
انتظار میرود در آن از Moto Z3 و Motorola One Power رونمایی شود. حالا اما گزارشی در وبسایت چینی این شرکت منتشر شده که خبر از معرفی سه اسمارت فون دیگر را نیز میدهد.

این سه گوشی Moto P30، P30 Play و P30 Note نام دارند و تاکنون هیچ خبری از آن ها منتشر نشده بود و تقریباً هیچ اطلاعاتی از آن ها در دسترس نیست. گزارش منتشر شده در وبسایت، تنها اطلاعاتی از رنگ و حافظه رم این اسمارت فون ها در دسترس قرار داده که نشان میدهد مدل پایه P30 از 6 گیگابایت رم و 64 یا 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی استفاده کرده و در رنگ های سفید یخی، مشکی براق و شفق قطبی عرضه خواهد شد. مدل P30 Play هم احتمالاً کمی ارزان قیمت تر است چرا که با 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی، در رنگ های سفید یخی و مشکی براق به فروش خواهد رسید.

اگر  بخواهیم بر اساس اسم قضاوت کنیم، مدل P30 Note باید بزرگترین اسمارت فون این سه گانه باشد. وبسایت رسمی موتورلا نیز فاش کرده که مدل Note در دو نسخه 4/64 گیگابایتی و 6/64 گیگابایتی و رنگ مشکی براق عرضه خواهد شد.

 از آن جایی که سری E اسمارت فون های اقتصادی را در بر میگیرد و سری Z هم گوشی های پریمیوم و رده بالا را شامل میشود و سری G نیز میان رده های موتورلا را عرضه میکند، باید منتظر بود و دید که این سری در چه رده ای به بازار عرضه خواهد شد و چه کاربرانی را هدف قرار خواهد داد


نظرات کاربران در مورد موتورلا از سه گوشی Moto P30، P30 Play و P30 Note در مراسم 24 مرداد خود رونمایی خواهد کرد


* الزامی
* الزامی