تاریخ عرضه و قیمت Galaxy Watch سامسونگ اعلام شد.
چهارشنبه 24 مرداد 1397
گجت ها
شرکت سامسونگ در مراسمی در کنار پرچمدار گران قیمت و پریمیوم خود یعنی Galaxy Note9، از سری جدید ساعت هوشمند های خود نیز رونمایی کرد
Galaxy Watch   در دو اندازه 42 میلی متری که در رنگ های مختلف عرضه میشود و 46 میلی متری که ظاهری بسیار شبیه به ساعت های کلاسیک دارد و تنها به رنگ نقره ایست، به بازار خواهد آمد.
به گفته کمپانی سازنده، Galaxy Watch به لطف بهینه سازی ها مختلف نرم افزاری و سخت افزاری و استفاده از چیپست جدید، میتواند با یک بار شارژ چند روز کاربر را همراهی کند که این مقدار بازدهی باتری، در ساعت های هوشمند اینچنینی بسیار تحسین برانگیز است.
حلقه کاربردی و دوست داشتنی دور ساعت هم هنوز وجود دارد و اپلیکیشن های سیستم عامل تایزن هم به خوبی در این ساعت هوشمند عمل میکنند. سامسونگ همچنین شارژر بیسیمی طراحی کرده که میتواند به طور همزمان Note9 و Galaxy Watch را شارژ کند.
مدل 42 میلی متری Galaxy Watch برچسب قیمت 329 دلاری خواهد داشت در حالیکه برای خریداری مدل 46 میلی متری آن باید 349 دلار بپردازید. هر دو مدل هم از دوم شهریور ماه به بازار عرضه خواهند شد.
همچنین اعلام شده که در صورت خریداری ساعت هوشمند سامسونگ از امروز تا هفدهم شهریور ماه، یک بند اضافه هم هدیه خواهید گرفت. مدل سیمکارت خور این ساعت ها نیز معرفی شده که شبکه LTE آن از 30 اپراتور در 15 کشور پشتیبانی میکند اما اطلاعاتی از تاریخ عرضه و قیمت آن منتشر نشده است


مشاهده قیمت به روز انواع ساعت های هوشمند در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد تاریخ عرضه و قیمت Galaxy Watch سامسونگ اعلام شد.


* الزامی
* الزامی