با طراحی احتمالی Pixel 3 و Pixel 3 XL آشنا شوید
سه‌شنبه 12 تیر 1397
موبايل
طبق سنت گوگل، مهر ماه هر سال زمان رونمایی از پیکسل های غول آمریکایی است تا با طراحی و ساخت پرچمداران جدید این شرکت آشنا شویم

اما با انتشار رندر هایی از طراحی کلی این اسمارت فون ها، نیازی نیست تا سه ماه دیگر صبر کنیم.

تصاویر و ویدیو های منتشر شده نشان میدهد که Pixel 3 با نمایشگری ساده و نرمال عرضه می شود اما Pixel 3 XL در نمای جلو خود یک بریدگی 24 میلی متری خواهد داشت

همچنین به نظر میرسد اسمارت فون های گوگل با دوربین پشتی یگانه عرضه شده و غول آمریکایی به شرکت های سازنده اسمارت فون هایی با دوربین دوگانه نخواهد پیوست.

Pixel 3

این گوشی ابعادی معادل 145.6x68.2x7.9 میلی متر دارد و نمایشگر آن 5.4 اینچ با نسبت تصویر 18:9 خواهد بود. در بخش بالای نمایشگر سه شیار دیده میشود که به نظر می رسد یکی برای دوربین، یکی برای حسگر مجاورت و دیگری چراغ LED اعلان باشد البته امکان دارد که شیار سوم برای دوربین دوم هم باشد اما امکان استفاده از دوربین دوگانه توسط گوگل بسیار ضعیف است مخصوصاً وقتی در بدنه پشتی هم شاهد حضر دوربین دوگانه نیستیم


Pixel 3 XL

این گوشی ابعادی معادل 145.6x68.2x7.9 میلی متر دارد و نمایشگر آن 5.4 اینچ با نسبت تصویر 18:9 خواهد بود. در بخش بالای نمایشگر سه شیار دیده میشود که به نظر می رسد یکی برای دوربین، یکی برای حسگر مجاورت و دیگری چراغ LED اعلان باشد البته امکان دارد که شیار سوم برای دوربین دوم هم باشد اما امکان استفاده از دوربین دوگانه توسط گوگل بسیار ضعیف است مخصوصاً وقتی در بدنه پشتی هم شاهد حضر دوربین دوگانه نیستیم.

Pixel 3 XL هم 158x76.76x7.9 میلی متر خواهد بود اما با برآمدگی دوربین پشتی ضخامت آن به 8.6 میلی متر می رسد. نمایشگر Pixel 3 XL، 6.2 اینچ بوده و دایره های درون بریدگی نمایشگر که «شاخک» نامیده میشوند همانند Pixel 3 میزبان یک دوربین و یک سنسور مجاورت خواهند بود.
هر دو اسمارت فون از چیپست اسنپدراگون 845 برای پردازش اطلاعات استفاده می کنند و سیستم عامل آن ها هم اندروید P خواهد بود. همچنین از آن جاییکه پیکسل های نسل قبلی از پنل های OLED برای نمایشگر خود استفاده می کردند به احتمال زیاد پرچمداران جدید گوگل هم با این پنل عرضه خواهند شد.
تاریخ رونمایی از نسل قبلی در سال 2017 هم دوازدهم مهر ماه پارسال بود بنابراین احتمالاً مراسم پرده برداری از پیکسل های جدید هم در این تاریخ برگزار خواهد شد.

مشاهده قیمت به روز گوشی های پیکسل گوگل در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد با طراحی احتمالی Pixel 3 و Pixel 3 XL آشنا شوید


* الزامی
* الزامی