شیائومی موفق شد در 17 روز یک میلیون Mi Band 3 را به فروش برساند.
سه‌شنبه 12 تیر 1397
موبايل
آمار از فروش خوب دست بند هوشمند شیائومی می بند 3 حکایت میکند
دهم خرداد ماه روز بزرگی برای شرکت شیائومی بود، روزی که شرکت چینی در مراسمی هیجان انگیز در کنار سه پرچمدار سری Mi 8 خود، از مچ بند هوشمند Mi Band 3 نیز رونمایی کرد که نسبت به نسل قبلی نمایشگر OLED بزرگتر، باتری قوی تر و طراحی بهتری دارد و به نظر میرسد طرفداران هم استقبال زیادی از این مچ بند محبوب نشان دادند چرا که وانگ ژیانگ، نایب رییس شیائومی در حساب کاربری توییتر خود اعلام کرد که  شرکت شیائومی موفق شده تنها در 17 روز 1 میلیون Mi Band 3 را به فروش برساند.

قیمت Mi Band 3 حدود 25 دلار اعلام شده و در عرضه اولیه تنها رنگ مشکی آن در دسترس بود اما از امروز شیائومی دو رنگ نارنجی پررنگ و نیلی را نیز اضافه کرده که البته امکان خرید جداگانه هر یک از این بند ها با قیمت 3 دلار هم وجود دارد.
شرکت سازنده اعلام کرده که در تست مقاومت این محصول، بعد از دو هزار بار باز و بسته کردن سگک مچ بند هوشمند خود، همچنان به خوبی کار کرده است. همچنین Mi Band 3 گواهی IP68 مقاومت در برابر آب و گرد و غبار دارد تا کاربران بتوانند بدون نگرانی از خراب شدن دستگاه با آن به استخر بروند.

البته لازم به ذکر است که مچ بند جدید شیائومی برای نمایش جزئیات کامل و نوع ورزش کاربر برنامه ریزی نشده و تنها روی نمایشگر آن امکان نمایش ساعت، گام شمار و تعداد ضربان قلب وجود دارد. همچنین به کمک بلوتوث می تواند به یک اسمارت فون متصل شده و تماس ها و اعلان های اپلیکیشن ها را به نمایش بگذارد.

نظرات کاربران در مورد شیائومی موفق شد در 17 روز یک میلیون Mi Band 3 را به فروش برساند.


* الزامی
* الزامی