رندر هایی از کیس گوشی Pixel 3 XL منتشر شد؛ خبری از دوربین دوگانه نیست
پنج‌شنبه 31 خرداد 1397
موبايل
طی هفته های گذشته اخبار زیادی پیرامون سومین نسل از پیکسل های گوگل در فضای مجازی منتشر شد.
اما در رندر هایی که به تازگی در اینترنت پخش شده و منتسب به کیس محافظ Pixel 3 XL است، وجود بریدگی نمایشگر تایید می شود اما در این کیس تنها یک شیار برای دوربین پشتی تعبیه شده که خبر ناامید کننده ای برای طرفداران دوربین های دوگانه خواهد بود.
خبر خوب اما این است که وجود بریدگی نمایشگر به معنای حذف بلندگو های استریو خوش صدا در این پرچمدار نیست. همچنین بنا بر شایعات، نمایشگر Pixel 3 XL به لطف این بریدگی از 6 اینچ نسل قبلی به 6.2 اینچ رسیده است.
در بدنه پشتی تنها یک شیار برای دوربین و یک شیار برای فلش LED قرار دارد و کمی پایین تر شیاری برای اسکنر اثر انگشت تعبیه شده که احتمال وجود اسکنر زیر نمایشگر را از بین میبرد. بنابراین می توان گفت که از نمای پشت گوشی، نسل سوم پیکسل گوگل با نسل قبلی تفاوت چندانی نخواهد داشت.
شرکت گوگل برای کاربرانی که اسمارت فون های بدون بریدگی نمایشگر می پسندند هم مدل Pixel 3 را طراحی کرده است که البته نسبت به برادر بزرگتر خود نمایشگر کوچکتری خواهد داشت. همچنین منابع مختلف خبر از عرضه مدل Pixel Lite در اوایل سال آینده می دهند که با پردازنده اسنپدراگون 710 شرکت کوالکام همراه خواهد بود. اما نکته ای که واضح است این است که باید برای رونمایی از پیکسل هایی با دوربین دوگانه حداقل یک سال دیگر صبر کرد


نظرات کاربران در مورد رندر هایی از کیس گوشی Pixel 3 XL منتشر شد؛ خبری از دوربین دوگانه نیست


* الزامی
* الزامی