انتشار تصاویری زنده از Pixel 3 XL گوگل؛ خبری از دوربین دوگانه نیست
چهارشنبه 23 خرداد 1397
موبايل
روز گذشته تصاویر تازه ای از پرچمدار بعدی شرکت گوگل در فضای مجازی منتشر شد که تقریباً همه چیز را در مورد ظاهر و دوربین این اسمارت فون اندرویدی به نمایش می گذارد
تصاویر منتشر شده نشان می دهند که Pixel 3 XL ، تنها از یک دوربین در پشت دستگاه استفاده می کند و به نظر می رسد کمپانی سازنده به کارزار دوربین های دوگانه ملحق نشده اما به جمع اسمارت فون های دارای بریدگی نمایشگر پیوسته است.
در این بریدگی اجزایی به چشم میخورد که احتمال می رود سنسور جدیدی برای تشخیص چهره یا دوربین دوگانه جلویی باشد. در حال حاضر اطلاعات دقیقی از اجزای اصلی این اسمارت فون موجود نیست و کارایی این دو سنسور دایره ای شکل در هاله ای از ابهام است.
طراحی بدنه پشتی هم مانند نسل قبلی تلفیقی از شیشه و فلز است که احتمال پشتیبانی از شارژ وایرلس را افزایش میدهد اما باز برای هم اظهار نظر در این باره کمی زود است زیرا وان پلاس 6 با بدنه پشتی تمام شیشه ای خود از شارژ بیسیم پشتیبانی نمی کند.
در تصاویر منتشر شده مشهود است که گوگل قصد تغییر طراحی کلی پیکسل های خود را ندارد زیرا پیکسل های جدید از نظر طراحی کلی بدنه مثل بخش پشتی و کناره ها، همانند پدران خود خواهند بود.
شایعات قبلی حاکی از رم 4 و حافظه داخلی 128 گیگابایتی بوده اند که با توجه به سایر پرچمداران رده بالای بازار این مقدار رم کمی ناامید کننده به نظر میرسد. البته نباید این نکته را فراموش کرد که این مشخصات، شایعات فضای مجازی هستند و باید تا انتشار اخبار موثق کمی بیشتر صبر کنیم.

نظرات کاربران در مورد انتشار تصاویری زنده از Pixel 3 XL گوگل؛ خبری از دوربین دوگانه نیست


* الزامی
* الزامی