گوشی LG G8 ThinQ احتمالاً از نمایشگر 4K استفاده خواهد کرد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397
موبايل
توجه این که LG G7 ThinQ مدتی پیش معرفی شد و هم اکنون در دسترس کاربران است، طبیعی است که شایعات به سمت پرچمدار بعدی شرکت الجی، G8 ThinQ، متمرکز شود
 البته چون تا معرفی رسمی  LG G8 ThinQ  زمان زیادی باقی مانده احتمال تکذیب این شایعات بسیار زیاد است اما خبری که به تازگی منتشر شده از یک منبع موثق و مطمئن است که می گوید الجی قصد دارد رزولیشن پنل های LCD خود را از Quad-HD که از سال 2014 و با عرضه G3 در پرچمداران خود استفاده می کند را تغییر داده و به کیفیت 4K برساند. البته سری V الجی به استفاده از این رزولیشن (Quad-HD) ادامه خواهد.
منبع مورد نظر اطلاعاتی از چرایی این تغییر رزولیشن منتشر نکرده اما یکی از منطقی ترین دلایل می تواند مربوط به تکنولوژی واقعیت مجازی باشد زیرا نمایشگر های 4K با رزولیشن بی نظیر خود بهترین انتخاب برای نمایش محتوای واقعیت افزوده هستند و تجربه تحسین برانگیزی را برای کاربر به ارمغان می آورند.
از نظر بسیاری از متخصصان و تحلیلگران برجسته حوضه تکنولوژی، آینده به سمت واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خواهد رفت و از آنجاییکه شرکت الجی تاکنون علاقه ای به این تکنولوژی نشان نداده به نظر می رسد با این تغییر رزولیشن در سری G خود قصد تغییر و هماهنگی با مسیر تکنولوژی داشته باشد.
دلیل دیگر این تغییر میتواند تنها مقاصد بازاریابی و مارکتینگ باشد تا از رقیب دیرینه خود، سامسونگ، عقب نماند زیرا سری S10 سامسونگ که در دی ماه رونمایی خواهد شد، به احتمال زیاد با این رزولیشن عرضه می شود. بر خلاف الجی، شرکت سامسونگ اغلب اسمارت فون های خود را با پنل AMOLED عرض می کند از این رو شرکت الجی V40 ThinQ را با این پنل طراحی کرده تا رقیبی برای کهکشانی های سامسونگ باشد.
تا پرده برداری از نسل هشتم از سری G الجی تقریباً یک سال زمان باقیست و برای اطمینان از جزئیات باید زمان زیادی را صبر کنیم در حالیکه تمرکز کمپانی در حال حاضر بر روی فروش هر چه بیشتر مدل G7، و آماده کردن V40 ThinQ است که در آینده ای نزدیک معرفی خواهد شد.

نظرات کاربران در مورد گوشی LG G8 ThinQ احتمالاً از نمایشگر 4K استفاده خواهد کرد.


* الزامی
* الزامی