تصویری از گوشی جدید Motorola One Power با حاشیه اندک و بریدگی نمایشگر منتشر شد
پنج‌شنبه 10 خرداد 1397
موبايل
کمپانی موتورلا به زودی گوشی جدیدی به نام وان پاور به سبد محصولات خود اضافه خواهد کرد
البته مشخصات فنی از  Motorola One Power منتشر نشده اما تصویر منتشر شده خبر از وجود بریدگی نمایشگر ( ناچ ) و حاشیه ی اندک این مدل می دهد که برای این کمپانی طراحی متمایزی محسوب میشود.
مدل One Power هم مثل مدل Moto X4 این کمپانی از اندروید وان استفاده خواهد کرد که سیستم عاملی بر پایه ی اندروید با هوش مصنوعی است. شباهت دیگری که این مدل با Moto X4 دارد عرضه اولیه آن انحصاراً در خاک آمریکا ست.
در قسمت جلویی گوشی می توان نام برند Motorola پایین و بریدگی نمایشگر را دید که احتمالا دوربین سلفی و فلش LED ( به رسم طراحی مدل های Moto ) در این بریدگی جا دارند. در قسمت پشتی هم اسکنر اثر انگشت به همراه دوربین دوگانه ای با استایل آیفون ده اپل دیده می شود.
متاسفانه مشخصات دیگری از این دستگاه منتشر نشده و نمیدانیم که آیا جزو گوشی های میان رده این کمپانی است یا پرچمدار خواهد بود. امیدواریم موتورلا در مراسم هفته ی آینده ی خود در کنار Moto Z3 از این گوشی نیز رونمایی کند اما به نظر می رسد فرآیند توسعه این مدل اندکی بیشتر طول بکشد و باید برای عرضه ی نهایی آن صبر بیشتری به خرج دهیم

مشاهده قیمت به روز گوشی های موتورولا در بازر ایراننظرات کاربران در مورد تصویری از گوشی جدید Motorola One Power با حاشیه اندک و بریدگی نمایشگر منتشر شد


* الزامی
* الزامی