سامسونگ روش ورودی جدیدی مبتنی بر حرکات دست را برای نوت بوک ها خود طراحی کرد
پنج‌شنبه 20 مهر 1396
لپ تاپ
اطلاعات بدست آمده، تاچ پد مربوط به نوت بوکی را نشان می دهد که قادر است علاوه بر تاچ، ورودی های غیرتاچ را نیز تشخیص دهد
بر اساس اطلاعات منتشر شده از پتنتی جدید که توسط اداره پتنت و علامت تجاری آمریکا (USPTO) در ماه سپتامبر منتشر شد، شرکت سامسونگ روش ورودی جدیدی مبتنی بر حرکات دست را برای نوت بوک ها خود طراحی کرده که ممکن از در نسل آینده محصولات این شرکت استفاده شود.
اطلاعات بدست آمده، تاچ پد مربوط به نوت بوکی را نشان می دهد که قادر است علاوه بر تاچ، ورودی های غیرتاچ را نیز تشخیص دهد که این امر از طریق پنل چند لایه امکان پذیر خواهد شد.
این تاچ پند مفهومی، از الکترود بالایی و پایینی به همراه دو کنترلر تاچ برخوردار است. اولین کنترلر از طریق تغییر ایجاد شده در میدان الکترومغناطیسی توسط دو الکترود، قادر به شناسایی ورودی های تاچ است و کنترل دوم نیز به گونه ای طراحی شده که می تواند تغییر ایجاد شده در میدان الکترومغناطیسی از طریق روش های ورودی بدون تماس با تاچ پد را شناسایی کند.
در این اسناد آمده است این تاچ پد چند لایه از قدرت تمییز تاچ های اتفاقی و واقعی از یکدیگر برخوردار است. بدین ترتیب، اگر در حین تایپ و استفاده از کیبورد، دست کاربر به طور اتفاقی به تاچ پد برخوردار کند، هیچ دستوری به سیستم ارسال نخواهد شد و خللی در تایپ کاربر بوجود نخواهد آمد.
گفتنی است سامسونگ این پتنت را در ماه ژوئن به ثبت رسانید و اداره USPTO نیز چند ماه بعد، اسناد آن را منتشر کرد. هنوز اطلاعات دقیقی درخصوص دیگر قابلیت های این پتنت در دست نیست و مشخص نیست که آیا این پتنت نیز به سرنوشت هزاران پتنتی که نتوانستند به دنیای واقعی راه یابند، دچار خواد شد یا خیر

مشاهده بهترین قیمت لپ تاپ در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد سامسونگ روش ورودی جدیدی مبتنی بر حرکات دست را برای نوت بوک ها خود طراحی کرد


* الزامی
* الزامی