ایرباد Pixel Buds -پیکسل باد گوگل با قابلیت ترجمه همزمان رونمایی شد
پنج‌شنبه 13 مهر 1396
موبايل
آخرین محصولی که در مراسم رونمایی از گجت های سخت افزاری گوگل، برای علاقمندان به دنیای تکنولوژی معرفی شد، هدفون جدید پیکسل باد نام دارد

که به همراه قابلیت هایی همچون تاچ کنترل و دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت، می تواند تجربه جدیدی از کار با این محصول را برای کاربران به ارمغان آورد.

در خصوصو طراحی پیکسل باد باید گفت که این محصول از طراحی به اصطلاح باز و بدون قابلیت حذف نویز بهره می برد و به حلقه قابل تنظیم برای بهتر جاگرفتن در گوشی مجهز شده است.  همچنین، بر روی ایرباد سمت راست، تاچ پدی تعبیه شده که از طریق لمس، امکان کنترل موزیک، تنظیم صدا و پاسخ به تماس ها را فراهم می کند.

علاوه بر این، با لمس سطح این تاچ پد، می توان به دستیار دیجیتالی گوگل اسیستنت دسترسی پیدا کرد و از پیام های صوتی برای پخش موزیک، ارسال پیام و مواردی از این قبیل استفاده کرد. با دوبار تپ کردن بر روی ایرباد سمت راست پس از شنیدن صدای نوتیفیکیشن، گوگل اسیسیتنت پیام ورودی جدید را برای کابر خواهد خواند.

 گوگل همچنین، در حین رونمایی از این محصول عنوان کرد که دارندگانن گوشی های پیکسل می توانند از قابلیت ترجمه لحظه ای پیکسل باد نیز بهره مند گردند که این امر از طریق سرویس گوگل ترنسلیت امکان پذیر خواهد بود. در این حالت، ایرباد جمله مورد نظر را می شنود و سپس، ترجمه آن جمله به زبان دیگر از طریق اسپیکر گوشی پیکسل پخش خواهد شد.

طول عمر باتری این دستگاه برابر با 5 ساعت عنوان شده که نسبتا قابل قبول است. گوگل یک کیس ویژه را نیز برای این ایرباد طراحی کرده که قادر است به صورت وایرلس، این محصول را شارژ کند. گفتنی است کیس شارژر از درگاه USB-C بهره می برد.  قیمت پیکسل باد برابر با 159 دلار تعیین شده و قرار است عرضه آن در رنگ هایی مشابه به گوشی های پیکسل 2 و پیکسل 2 XL از ماه نوامبر آغاز شود

مشاهده  بهترین  قیمت  های به روز انواع هدست های وایرلس  اورجینال موجود در بازار ایران

نظرات کاربران در مورد ایرباد Pixel Buds -پیکسل باد گوگل با قابلیت ترجمه همزمان رونمایی شد


* الزامی
* الزامی