سامسونگ: گلکسی S8 در نمایشگاه MWC 2017 معرفی نمی شود
دوشنبه 4 بهمن 1395
موبايل
سامسونگ در سه سال گذشته رسم داشت که در کنگره جهانی موبایل بارسلون از موبایل های پرچمدار خود رونمایی کند ولی طبق آخرین خبرهای منتشر شده به نظر می رسد امسال قضیه کمی متفاوت باشد
روز گذشته «DJ Koh» مدیر بخش موبایل سامسونگ در مصاحبه ای با رویترز اعلام کرد که گلکسی S8 از این قاعده مستثنی بوده و غول تکنولوژی کره در نمایشگاه  MWC 2017 پرچمدار جدید خود را به نمایش نخواهد گذاشت.
«Koh» در رابطه با تاریخ احتمالی معرفی گلکسی S8 سخنی به میان نیاورد اما مشخصاً سامسونگ به دلیل مشکلاتی که برای تلفن همراه گلکسی نوت 7 به وجود آمد، در عرضه پرچمدار خود تعجیل نخواهد کرد.
گفتنی است طبق اطلاعاتی که سامسونگ در کنفرانس مطبوعاتی خود منتشر کرده، پردازشی 8 مرحله ای را برای چک کردن سلامت باتری در محصولات آینده انجام خواهد داد. همچنین این شرکت عنوان کرده باتری هایی که در گجت های بعدی این شرکت استفاده خواهند شد از فضای بیشتر و براکت های محافظ جدید بهره می برند.
پیش از این در شایعات قابلیت های بسیاری به سامسونگ گلکسی S8 و S8 Plus نسبت داده شده از جمله صفحه نمایش بزرگ تر و حاشیه های ناچیز، اختصاص دکمه ای جدید برای دستیار صوتی بیکسبی، دوربین سلفی 8 مگاپیکسلی مجهز به فوکوس خودکار و ویژگی های دیگری که مشخصاً صحت آنها تا رونمایی رسمی سامسونگ از اسمارت فون جدیدش در هاله ای از ابهام خواهد بود.

نظرات کاربران در مورد سامسونگ: گلکسی S8 در نمایشگاه MWC 2017 معرفی نمی شود


* الزامی
* الزامی